En Az İlkokul Mezunu Kamu İşçi Alımı Başladı! Büyükşehir Başvuru İlanı

En Az İlkokul Mezunu Kamu İşçi Alımı Başladı! Büyükşehir Başvuru İlanı

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde görev verilmek üzere 8 Kadrolu işçi alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Bağlı birimlerinde görev alacak.

Kadrolu 8 Beden İşçisi alımı tam zamanlı ve daimi süreli işçi alımı şeklinde gerçekleştirilecektir. Eskişehir Büyükşehir Belediyesi kadrosunda park ve bahçeler dairesi başkanlığında beden işçisi olarak çalışacaklardır. Detayları siz değerli okuyucularımız için hazırladık. İşte gerekli tüm detayların yer aldığı haberimiz.

EBB Beden İşçisi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Park ve Bahçeler dairesinde istihdam edilecek Kadrolu Beden İşçi alımı için başvuru şartları: En az ilkokul mezunu olmak, görev yapmasına engel sağlık sorunu olmamak, adli sicil kaydı olmamak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, 24 Ağustos 2018 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Mahalli idareler ile İl özel idarelerinin personel çalıştırılmasına dayalı usul ve esaslar 4. Maddesinde belirtilen şartları taşıyan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Beden İşçisi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Eskişehir Büyükşehir Belediye bünyesinde beden işçisi olarak çalışmak isteyen gerekli başvuru şartlarına haiz olan adaylar başvurularını 25 ile 27 Ağustos 2023 tarihlerinde gerçekleştirebileceklerdir. Başvurusu uygun olan adaylar ile görüşme yapılacaktır.

Eskişehir Belediyesi Beden İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde beden işçisi olarak istihdam edilecek adaylar başvurularını belirtilen başvuru tarihlerinde elektronik ortamda başvuru kılavuzunda yer alan başvuru adresine mail göndererek gerçekleştirebileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.