En Az İlkokul ve En Az Lise Adaylar İçin İşçi Alımları Başladı

En Az İlkokul ve En Az Lise Adaylar İçin İşçi Alımları Başladı

Büyükşehir Belediyesi 2 Farklı iş işçin toplam 7 daimi işçi personel alımı gerçekleştirecektir. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar içi iş başvuru süreci haberimizde.

Sürekli istihdam edilecek personeller için 5 güvenlik görevlisi ve 2 Mekanik Bakim personeli olarak görevlendirilecek 7 daimi personel istihdam edilecektir. En az ilkokul ve en az lise mezunu adaylar için işçi personel alımı tüm detayları bu haberimizde.

Büyükşehir İşçi Alımı Müracaat Koşulları

Mekanik Bakım Personel alımı için en az ilkokul mezunu olmak, vardiyalı çalışmasında engel durumu olmamak, iş alanı ile ilgili en az 3 yıllık mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak gerekiyor.

Güvenlik Görevlisi personel alımı için 18 ile 35 yaş aralığında olmak, en az Lise ve dengi mezunu olmak, Özel Güvenlik Görevlisi olmasında sakınca yoktur rapor sahibi olmak, emekli olmamak gerekiyor.

MBB İşçi Alımı Başvuru Evrakları Neler?

Adaylar iş başvurularını nüfus cüzdan fotokopisi, diploma veya mezuniyet belgesi, askerlik durum belgesi, adli sicil belgesi, ikametgah belgesi, vukuatlı nüfus kayıt örneği, ikametgah belgesi ve iş başvuru formu ile birlikte iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

İş Başvurusu Nasıl Yapılacak? (başvuru tarihleri)

Adaylar iş başvurusunda bulunmak için başvuru kılavuzunda belirtilen adres başvurularını Şahsen Başvuru için gerekli belgeler ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir. Muğla Büyükşehir Belediyesi iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar iş başvurularını 26 Eylül 2023 tarihine kadar yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.