En Az İlkokul ve Okur-Yazar Adaylar Başvurabilir? Daimi Personel Alımı

En Az İlkokul ve Okur-Yazar Adaylar Başvurabilir? Daimi Personel Alımı

İstanbul Küçükçekmece Belediye Başkanlığı’nda görev verilmek üzere 2 farklı iş için kadrolu 10 İşçi personel alımı gerçekleştirilecektir. Peki Kimler Başvuruda bulunabilecektir. İşte Başlıyoruz.

Küçükçekmece Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 Bulaşık işçisi ve 5 Aşçı Yardımcı işçisi olmak üzere daimi süreli 10 işçi alımı gerçekleştirilecektir. Küçükçekmece Belediye Başkanlığı tarafından kadrolu 10 işçi alımı ilanı yayımlandı. İş başvuru sürecine ait detaylar haberimizde yer almaktadır.

Küçükçekmece Belediyesi Kadrolu 10 İşçi Alımı Başvuru Nitelikleri

Bulaşıkçı ve Aşçı yardımcısı alımı için adaylar başvuru şartları: Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, askerlikle ilişiği olmamak, SGK kurumlarından emekli yaşlılık aylığı veya malul aylığı almıyor olmak ve emekliliğe hak kazanmamış olmak, sağlık açısından herhangi bir engel durumu olmamak, Küçükçekmece ilçesinde ikamet ediyor olmak Bulaşıkçı alımı için en az okur-yazar olmak ve aşçı yardımcısı alımında ise en az ilkokul mezunu olmak şartlarını taşıyan adayların başvuruları değerlendirilecektir.

Bulaşıkçı ve Aşçı Yardımcısı İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Nelerdir?

Küçükçekmece Belediyesinde görevlendirilmek üzere 10 kadrolu işçi alımı için adaylar kimlik fotokopisi, diploma veya mezuniyet belgesi, hijyen eğitim sertifikası ve askerlik durum belgesi ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir.

Peki İş Başvurusu Ne Zaman Yapılacaktır?

Aday olmak isteyen gerekli iş başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını başvuru belgeleri ile birlikte aşağıda yer alan iş başvuru kılavuzundaki adrese en geç 24 Eylül 2023 tarihine kadar başvuruda bulunabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.