En Az Lise Mezunu Takip İşçisi Operatör 13 Personel Alımı

En Az Lise Mezunu Takip İşçisi Operatör 13 Personel Alımı

Büyükşehir Belediyesi daimi işçi alımı gerçekleştirecektir. İşçi alımı için 3 farklı işte çalıştırılmak üzere toplam 13 daimi süreli personel alımı gerçekleştirilecektir.

Büyükşehir Belediye Başkanlığı yeni işçi alımlarını başlattı. Son yayımlanan ilana göre 3 ünvanda 13 sürekli işçi alınacak. Alım yapılacak ünvanlar ve başvuru şartları belli oldu.

13 İşçi Alımı Ünvanları

İşçi alımı için 5 Makine Operatörü, 5 Forklift Operatörü ve 3 Fatura Takip Personeli olmak üzere toplam 13 daimi süreli işçi personel alımı gerçekleştirilecektir. 13 İşçi personel Tam zamanlı istihdam edilecektir.

Büyükşehir İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Aday olmak isteyen ilgili kişileri iş başvurularını elektronik ortamda yapabileceklerdir. İş Başvurusu Başvuru kılavuzunda yer alan internet başvuru adresine genel başvuru olarak başvuruda bulunabileceklerdir.

İş Başvuru Şartları Neler?

Adaylar için 2 Makine Operatörü alımı Lise mezunu olmak, Fabrikada ekip çalışmasına uyumlu, Vardiyalı çalışmaya engel durumu olmayan. Erkek personel alımı yapılacaktır. Sorumluluk sahibi olan.

3 Makine Operatörü Teknik Meslek Yüksek Okulu veya Teknik lise mezunu olmak. Kalite İş sağlığı ve Güvenliği, çevre konularında ilgili olmak.

Forklift Operatörü Tercihen Lise mezunu olmak. G Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. İş tecrübesi en az 3 yıl olmak. Bedensel engeli olmamak. Erkek adaylar için Askerlik hizmetini yapmış olmak. 3 Vardiya sisteminde çalışabilecek düzenli ve iş disiplinli olmak.

Fatura Takip Personeli Fatura ve İrsaliye kesimi yapabiliyor olmak. E fatura kesimi yapabiliyor olmak. Excel raporlama yapabiliyor olmak. Fatura kayıtlarını düzenleyebilmek şartlarını taşıyan adayların iş başvuruları kabul edilecektir. Uygun görülen adaylara geri dönüş yapılacaktır.

Belediye İş Başvurusu Ne Zaman Yapılmalıdır?

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar gerekli şartları taşıdıkları iş için iş başvurularını elektronik ortamda 1 Kasım 2023 tarihine kadar tamamlayabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum