En Az Okur Yazar Emekli Olmayan 52 Personel Alımı Şartları

En Az Okur Yazar Emekli Olmayan 52 Personel Alımı Şartları

Temizlik işlerinde görevlendirilmek üzere belediye bünyesinde istihdam edilecek 2 faklı iş için toplam 52 belirli süreli işçi alımı yapılacaktır. İşçi alımı başvuru süreci haberimizde.

Belediye başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere tam zamanlı belirli süreli görev verilecek işçi personel alımı 7 Çöp Kamyon Şoförü ve 45 Temizlik işçisi olarak toplam 52 işçi alımı yapılacaktır.

Belediye İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

Belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere istihdam edilecek adayların en az okuryazar olmaları gerekmektedir. En fazla 45 yaşında olmak, Emekli olmamak, Bandırma ilçesinde ikamet ediyor olmak Affa uğrasalar dahi belli suçlardan hüküm giymemiş olmak ve son üç yıl içerisinden herhangi bir suçtan hüküm giymemiş olmaları gerekmekte olup çöp kamyon şoförü için kamyon ve tır sürebileceği ehliyet sahibi olmak şartlarını taşıyan adayların iş başvurusu kabul edilecektir.

İş Başvuru Belgeleri Neler?

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar iş başvurularını Özgeçmiş, Adli sicil kaydı ve Şoför alımı için gerekli sürücü belgesi ile birlikte Şahsen başvuruda bulunabileceklerdir.

Bandırma Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Zamanı

Balıkesir Bandırma Belediyesi işçi alımı için adaylar iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen adrese 22 Eylül 2023 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir. Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar bandırma belediyesi internet sitesi üzerinden bildirilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.