En Az Okur Yazar Lise Önlisans Daimi Kadro İşçi Personel Alımı

En Az Okur Yazar Lise Önlisans Daimi Kadro İşçi Personel Alımı

Tam zamanlı istihdam edilmek üzere 2 farklı iş için görev alacak 18 daimi süreli işçi personel alımı gerçekleştirilecektir. 18 Belirsiz süreli işçi alımı başvuru sürecine yazımızdan hemen ulaşabilirsiniz. İşte Detaylar

Büyükşehir belediyesi bünyesinde çalışacak adaylar 11 Temizlik Personeli,1 Temizlik Şefi, 3 İnşaat Teknik ve 3 Makine Teknik personel alımı toplam 18 daimi süreli personel alınacaktır. En az okur yazar, lise ve önlisans mezunları için personel alımına dair tüm detaylar bu haberimizde.

Daimi Personel Alımı Başvuruları Bizzat mı Yapılacak?

Evet, İş Başvurusunda bulunmak isteyen adaylar iş başvurularını bizzat başvuru kılavuzunda belirtilen adrese gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Farklı yapılacak iş başvuruları kabul edilmeyecektir.

Peki, İş Başvuruları Hangi Tarihlerde Yapılacak?

İş Başvurusu için gerekli iş başvuru koşullarını taşıyan adaylar iş başvurularını 17 Kasım 2023 tarihi mesai bitimine kadar başvuru adresine başvuru belgeleri il birlikte müracaat etmeleri gerekmektedir.

Büyükşehir İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Temizlik ve Teknik personel alımı için adaylar Diploma veya Mezuniyet belgesi, Yerleşim yeri belgesi, Sabıka kaydı belgesi, SGK hizmet döküm belgesi, Ehliyet Fotokopisi, Erkek adaylar için Askerlik durum belgesi ve özgeçmiş(CV) belgeleri ile birlikte bizzat iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

Kimler İş Başvurusu Yapabilecektir?

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesinde istihdam edilmek üzere 18 Daimi işçi olarak görev yapacak işçi personelde aranan başvuru şartları;

Temizlik Personeli Alımı içi En az Okur Yazar Olmak. En fazla Orta Okul Mezunu olmak. Yol süpürme makineleri operatörlük belgesine sahip olmak.

Temizlik Şefi Lise mezunu olmak. Emekli olmamak.

İnşaat Teknik Personeli alımı için Teknik lise veya Önlisans İnşaat bölümü mezunu olmak. En az B sınıfı Ehliyet sahip olmak. 40 yaşını geçmemiş olmak. Atık su, Temiz su ve yangın sistemleri tecrübesi olmak veya Ustalık Kalfalık belge sahibi olmak.

Makine Teknik Personel Alımı için Lise mezunu veya Önlisans Mekatronik, Makine ve Motor bölümlerinden birinden mezun olmak. Sayılan Bölümlerin Ustalık, Kalfalık belgesine sahip Usta öğretici belgesine sahip olmak tercih nedeni sayılacaktır. Ayrıca bütün adayların Tekirdağ Çorlu ilçesinde ikamet ediyor olması vardiyalı sistemde çalışmayı kabul ediyor olması şarttır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.