Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü KPSS Şartsız Kamu İşçi Alımı

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü KPSS Şartsız Kamu İşçi Alımı

Et ve Süt Kurumu bugün 9 Eylül 2023 tarihi itibariyle yeni kamu işçi alımlarının başladığını duyurdu. Yapılan açıklama sonrasında başvurular alınmaya başladı. KPSS şartsız alınacak olan personel başvuru şartları belli oldu.

Et ve Süt Kurumu tarafından yeni kamu işçi alımları bugün açıklandı. Yapılan yazılı açıklama başvuru kılavuzuna göre KPSS şartı aranmadan yeni işçi alımları yapılacak.

Et ve Süt Kurumu İşçi Alımı Başvurusu

Aday başvuru işlemleri 13 Ekim 2023 tarihine kadar alınacaktır. Haberimizde yer alan iş ilan numaraları ile adaylar İŞKUR internet sitesi ya da alo 170 aracılığıyla başvuru yapabilecektir.

Elektrikçi Alımı için lise düzeyinden Elektrik, Elektrik – Elektronik, Elektrik Teknolojisi, Elektrik Tesisatcılığı, Elektrik Tesisatları ve Dağıtım, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü, Elektrikçilik, Elektrik Elektronik Teknolojisi (Otomasyon Sistemleri Dalı), Elektrik-Elektronik Haberleşme, Elektrik-Elektronik Teknolojisi, Elektrik-Elektronik Teknolojisi (Otomasyon Sistemleri Dalı), Elektronik, Elektronik Teknolojisi mezunu olması şart. İş İlan No (00007847479)

Soğutma Sistemi Operatörü alımı için lise düzeyinden İklimlendirme ve Soğutma, Soğutma ve Havalandırma, Soğutma ve İklimlendirme, Soğutma Sistemleri, İklimlendirme Sistemleri, Tesisat ve Enerji Sistemleri bölümlerini okumuş olmak. Ya da ön lisans düzeyinden İklimlendirme ve Soğutma teknolojisi, İklimlendirme Teknolojisi, İklimlendirme-Soğutma, Soğutma Tesisatçılığı, Soğutma Tesisatı, Soğutma ve Havalandırma bölümlerini 2 yıllık Üniversiteden bitirmiş olmak şart. İş İlan No (00007847279)

Kamu İşçi Alımı Genel Şartları

18-35 yaş arası kişilerin başvuruları kabul edilecektir.

Soğutma sistemi operatörü mesleğinde en az 1 yıl (12 ay) deneyimin SGK hizmet dökümü ile belgelendirmek gerekmektedir. Lise ve dengi ile üst öğrenim mezunu kişilerin başvuruları kabul edilecek olup daha alt öğrenim mezunu olan kişilerin başvurusu kabul edilmeyecektir.

Elektrikçi mesleğinde en az 1 yıl (12 ay) deneyimin SGK hizmet dökümü ile belgelendirmek gerekmektedir. Lise ve dengi okul mezunu kişilerin başvuruları kabul edilecek olup daha alt ve üst öğrenim mezunu olan kişilerin başvurusu kabul edilmeyecektir.

Vardiyalı çalışmaya engel durumunun olmaması gerekmektedir.

Tehlikeli işlerde çalışabileceğine dair sağlık rapor istenecektir.

Yozgat ve tüm ilçeleri tercih edilen ikamet ilçeleri olarak açıklandı.

Mülakat tarihi yeri ve saati Et ve Süt Kurumu Yozgat Et Kombinası Müdürlüğü internet adresinden duyurulacaktır

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.