EÜAŞ 163 Kamu Personeli İşçi Alımı Bugün Açıklandı (6 Farklı Unvan)

EÜAŞ 163 Kamu Personeli İşçi Alımı Bugün Açıklandı (6 Farklı Unvan)

EÜAŞ bünyesinde yeni 163 Makine Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni, Elektronik Teknisyeni, Kimya Teknisyeni, Büro İşçisi Alımı, Teknisyen alımları açıklandı. İşte sürece dair tüm detaylar.

Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü EÜAŞ bünyesinde 160 sürekli işçi alımı, 1 engelli işçi alımı, 2 eski hükümlü işçi alımı olmak üzere 163 kamu personeli işçi alımı yapılacak. 6 farklı unvanda kamu işçi alımı süreci ve tüm detaları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

EÜAŞ personel alımı mezuniyetler

70 Makine Teknisyeni alımı için Lise ve Dengi Okulların Makine, Makine Teknolojisi, CNC, Torna[1]Tesviye, Makine Bakım Onarımcısı, Bilgisayar Destekli Makine, Motor, Motorlu Araç Teknolojisi, Metal İşleri, Sıhhi Tesisat, Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme bölümlerinden mezun olmak,

71 Elektrik Teknisyeni alımı için Lise ve Dengi Okulların Elektrik, Elektrik Tesisatçılığı, Elektrik[1]Elektronik, Elektrik Elektronik Teknolojisi Bölümünün, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları Pano Montörlüğü, Bobinaj veya Endüstriyel Bakım Onarım bölümlerinden mezun olmak,

14 Elektronik Teknisyeni alımı için Lise ve Dengi Okulların Elektronik, Elektrik-Elektronik, Elektrik[1]Elektronik Teknolojisi Bölümünün, Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Onarım, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Büro Makinaları Teknik Servisi, Haberleşme Sistemleri veya Otomasyon Sistemleri bölümlerinden mezun olmak,

5 Kimya Teknisyeni alımı için Lise ve Dengi Okulların Kimya veya Kimya Teknolojisi bölümlerinden mezun olmak gerekiyor.

18 Mart Çan Termik Santralı İşletme Müdürlüğü, Atatürk HES İşletme Müdürlüğü, Bursa Doğalgaz Kombine Çevrim Santralı İşletme Müdürlüğü, İstanbul Doğalgaz Santralları İşletme Müdürlüğü, Kılıçkaya HES İşletme Müdürlüğü için olacak.

1 engelli daimi işçi alımı (Büro İşçisi Alımı) için lise ve dengi okul mezunu olmak gerekiyor. Ermenek Hes İşletme Müdürlüğü Karaman için işçi alımı olacak.

2 eski hükümlü/terörle mücadelede malu sayılmayacak şekilde yaralanan (TMY) daimi işçi "teknisyen" alımı yapılacak. Endüstri Meslek Lisesi / Teknik Liselerin Elektrik-Elektronik Teknolojisi, İnşaat Teknolojisi, Kimya Teknolojisi, Makine Teknolojisi, Metal Teknolojisi, Motorlu Araçlar Teknolojisi, Endüstriyel Otomasyon Teknolojileri, Metalurji Teknolojisi, Bilişim Teknolojisi veya Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme bölümü (tüm alt dalları dahil olmak üzere) mezun olmak gerekiyor. 18 Mart Çan Termik Santralı İşletme Müdürlüğü Çanakkale için olacak.

Elektrik Üretim A.Ş. işçi alımı şartları

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4.maddesinde belirtilen şartları taşıması, Sağlık durumunun çok tehlikeli işlerde çalışmaya elverişli olması, 18 yaşını tamamlamış olması ve en fazla 35 yaşında olması gerekiyor.

İŞKUR EÜAŞ işçi alımları başvuru süreci

Elektrik Üretim A.Ş. Genel Müdürlüğü EÜAŞ 163 kamu işçi alımı için başvurular 1 Haziran’da başlayacak. 5 Haziran'a kadar başvurular İŞKUR'da alınacak. İŞKUR’da alınacak başvurulara dair tüm diğer hususları hemen aşağıdaki 3 farklı kılavuzda bulabilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum