GİH 8-9 Derece Kamu Personel Alımı Başvuruları Alınacak! İkamet Şartsız

GİH 8-9 Derece Kamu Personel Alımı Başvuruları Alınacak! İkamet Şartsız

Meram Belediye Başkanlığı ilk defa atanmak üzere zabıta memuru alımı ilanı açıklandı. Kamu personel alımı başvuruları ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

Kamuya Genel İdari Hizmetler GİH sınıfı kadrolara memur alımı açıklandı. Başvuruları ve tüm süreci hemen bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte GİH sınıfı 8 ve 9. derece kadrolu zabıta memuru alımı başvuru süreci ve tüm detaylarının yer aldığı haberimiz.

Kamu memur alımı başvuru genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki şartları taşımak, Türk vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlikle ilişiği olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bedensel engeli veya akıl hastalığı bulunmamak gerekiyor.

Zabıta memuru olmak için özel şartlar nelerdir?

Erkeklerde en az 1.67 metre, kadınlarda en az 1.60 metre boyunda olmak, en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, sınavın yapıldığı tarihte 30 yaşını doldurmamış olmak gerekmektedir.

Zabıta alımı nitelikleri nelerdir?

10 Zabıta Memuru Alımı GİH sınıfı 8 ve 9. derece kadrolara olacak. Başvuru için “Mahalli İdareler, Mahalli İdareler (Zabıta), Yerel Yönetimler, Genel İşletme, İşletme, İşletmecilik, İş İdaresi, İşletme Yönetimi, Maliye” Önlisans Programlarının birinden mezun olmak, En az (B) sınıfı sürücü Belgesine sahip Olmak gerekiyor. KPSS’den en az 70 isteniyor.

Meram Belediyesi memur alımı başvuru süreci nasıl işler?

Meram Belediyesi bünyesinde memur alımında adayların yapılacak sözlü sınav ve uygulamalı sınava katılabilmeleri için başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları, istenilen diğer belgelerle birlikte, 4-8 Aralık 2023 tarihleri arasında “ Meram Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne (Yenişehir Mahallesi Azerbaycan Cad. No:5 Meram/KONYA)” şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.