Güvenlik Görevlisi ve Büro İşçisi Alımı KPSS Şartsız Yapılıyor

Güvenlik Görevlisi ve Büro İşçisi Alımı KPSS Şartsız Yapılıyor

Belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere belirli süreli görevlendirilmek üzere 21 işçi alımı gerçekleştirilecektir. İş Başvuru süreci detayları yazımızda bulabilirsiniz.

İlçe Belediyesi bünyesinde 15 Beden İşçisi, 5 Büro İşçisi ve 1 Güvenlik Görevlisi olarak çalıştırılmak üzere sınırlı süreli işçi personel alımı yapılacaktır.

21 İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Belediye bünyesinde görev almak isteyen adayalar iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen adrese başvuruda istenilen belgeler ile birlikte iş başvurusunu tamamlayabileceklerdir.

Belediye İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Adaylar Nüfus Cüzdan fotokopisi, 2 Adet güncel vesikalık resim, Sabıka kaydı belgesi ve Diploma fotokopisi ile birlikte iş başvuru kılavuzunda belirtilen tarihlerde başvurularını tamamlayabilecektir.

İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Belediye bünyesinde çalışacak belirli süreli işçi alımına başvurular başladı İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar için iş başvuru son günü 02 Kasım 2023 tarihi olarak belirtilmektedir. Son başvuru tarihinden sonra başvurular kabul edilmeyecektir.

Emirdağ Belediyesi 21 İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

Beden İşçisi alımı için en az ilkokul mezunu olmak.

Büro İşçisi istihdamı için en az lise mezunu olmak.

Güvenlik Görevlisi Personeli için ise en az Lise mezunu olmak. En az 3 yıl geçerliliği olan Silahsız Güvenlik belgesine sahip olmak.

Adaylarda aranan genel nitelikler ise 18 yaşını tamamlamış olmak. 45 yaşını geçmemiş olmak. TCK 53. Maddesinde belirtilen suçlardan süresi geçmiş olsa dahi mahkum olmamak.

Emirdağ ilçesinde ikamet ediyor olmak. Kamu haklarından mahrum olmamak başvuru şartlarını taşıyan adaylar iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.