Güvenlik, Temizlik, Şoför, Havuz, Tamirci, Usta, Garson 58 İşçi Alımı

Güvenlik, Temizlik, Şoför, Havuz, Tamirci, Usta, Garson 58 İşçi Alımı

İlçe Belediyesi bünyesine görev verilmek üzere 58 işçi alımı gerçekleştireceği duyuruldu. Belediye başkanlığı bünyesinde tam zamanlı istihdam edilecek 58 işçi alımı için başvuru süreci devam ediyor.

58 işçi alımı 3 Elektrikçi, 3 Temizlik Görevlisi, 15 Güvenlik Görevlisi, 2 Veteriner Hizmet işçisi, 7 Şoför, 1 Garson, 1 Aşçı, 2 Muhasebe Yardımcı Personeli, 1 Havuz Görevlisi, 13 Beden İşçisi, 1 Gassal, 1 Lastik Tamircisi, 3 Kaynakçı, 3 Fayans ve Seramik Ustası, 1 Oto Elektrik Ustası, 1 Beton ve Betonarme Kalıpçısı ve 1 İnşaat Boyacısı toplam 58 geçici işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Belediye 58 İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Adaylar iş başvuruları için Kimlik Fotokopisi, Mezuniyet belgesi fotokopisi, Sabıka kaydı belgesi, Ustalık Belgesi ile birlikte belirtilen iş başvuru tarihlerinde başvuruda bulunabileceklerdir.

Vasıflı Vasıfsız İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Aday olmak isteyen kişiler iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen başvuru adresine başvuru için gerekli olan belgeler ile birlikte 16 Ekim 2023 tarihine kadar Şahsen başvuruda bulunabileceklerdir.

Ereğli Belediyesi 58 İşçi Alımı Başvuru Koşulları Neler?

Elektrikçi alımı için En az Endüstri Meslek Lisesi veya üzerinde elektrik bölümü ile ilgili eğitim almış olmak. Başvuru tarihi itibari ile 30 yaşını geçmemiş olmak.

Temizlik Görevlisi alımı için en az ilkokul mezunu olmak. Başvuru tarihi itibari ile 40 yaşını geçmemiş olmak.

Güvenlik Görevlisi alımı En az Geçerlilik süresi 1 yıl daha olan güvenlik Kimlik kartına sahip olmak. En az Orta Okul mezunu olmak. Başvuru tarihi itibari ile 35 yaşından gün almamış olmak.

Veteriner Hizmet İşçisi Alımı Evcil hayvanlar ile yakın temas içinde çalışabilecek. En az ilkokul mezunu olmak. Alerjik ve kronik sağlık sorunu olmamak.

1 Şoför Alımı için En az İlkokul mezunu olmak Erkek olmak. B sürücü belgesine sahip olmak. SRC2 belgesine sahip olmak.

Aşçı Alımı, Garson Alımı En az İlkokul mezunu olmak. Sağlık sorunu olmamak.

Muhasebe Yardımcı elemanı En az Lisans mezunu olmak.

Havuz Görevlisi alımı için En az Lisans düzeyinde su Ürünleri bölümü mezunu olmak. Havuz Operatörlük Belgesine sahip olmak.

Beden İşçisi alımı için En az İlkokul mezunu olmak. Su ve Kanalizasyon biriminde yenileme ve temizlik işlerinde çalışmayı kabul ediyor olmak.

1 Şoför alımı için en az Lise mezunu olmak B Ehliyet sahibi ve aktif araç kullanabiliyor olmak.

4 Şoför alımı için En az Lise mezunu olmak E sınıfı Ehliyet sahip olmak. Aktif araba kullanabiliyor olmak.

3 Beden İşçisi alımı için En az Orta Okul mezunu olmak. Mezar hazırlama Tırpan Temizlik işlerinde görev almayı kabul etmiş olmak.

Gassal Ölü yıkamacı alımı En az Lise mezunu olmak. Tercihen İmam hatip lisesi mezunu olmak.

1 Şoför alımı İlkokul mezunu olmak. B sınıfı sürücü belge sahibi olmak.

Kaynakçı, Fayansçı ve seramik ustası, Oto Elektrik ustası, Betonarme Kalıpçısı, İnşaat Boyacısı ve Lastik tamircisi alımı için En az ilkokul mezunu olmak. Başvuru şartlarını taşıyan adayların iş başvuruları kabul edilecektir ve her aday mülakata çağrılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum