Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü ve POMEM Kamu İşçi Alımı Başladı

Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü ve POMEM Kamu İşçi Alımı Başladı

Sağlık Bakanlığı HSGM ve İçişleri Bakanlığı POMEM bünyesinde hizmetlerini yürüten birimlere yeni kamu işçi alımı yapılacaktır. İŞKUR ilanları ile başvuru işlemleri bugün başladı.

Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü ile İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü Polis Moral Eğitim Merkez Müdürlüğünde görevlendirilmek üzere yeni kamu işçi alımı ilanları yayımlandı.

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara başvuru işlemleri ilanın yayımlanması ile birlikte başladı. Adaylar başvuru işlemlerini en son 21 Ağustos 2023 tarihinde yapabilecek.

İŞKUR Müdürlükleri, internet sitesi ve alo 170 aranarak haberimizde yer alan iş ilan numaraları ile başvuru işlemi yapılabilir.

Ankara Polis Moral Eğitim Merkez Müdürlüğü 2 Erkek Berberi Erkek Kuaförü alımı yapılacaktır. Türk vatandaşı olmak. 18 - 35 yaş aralığında olmak. En az İlköğretim Mezunu olmak. Ankara il merkezinde ikamet ediyor olmak. Erkek Berberliği dalında ustalık veya kalfalık belgesi bulunmak şart. KPSS şartı yok. İş İlan No (00007723335)

Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Ana Okulu 3 Erken Çocuklukta Öğretmen Yardımcısı Çocuk Bakıcısı alımı yapılacaktır. En az 6 ay mesleki deneyime sahip olmak. Erkek ve kadın adaylar için 18 – 30 yaş arasında olmak. Ön lisans düzeyinden eğitim veren 2 yıllık Çocuk Gelişimi mezunları başvurabilecektir. Kamu Personel Sınavlarından en az 60 puan almış olanlar başvurabilir. Başvuru için ikamet şartı aranmaktadır. İş İlan No (00007724662)

Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü Ana Okulu 2 Temizlik Görevlisi alımı yapılacak. 18 – 30 Yaş aralığında ortaöğretim lise mezunları KPSS şartı aranmaksızın başvuru yapabilecek. Ankara ili ve ilçelerinde ikamet edenler ilana başvurabilecektir. İş İlan No (00007724702)

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.