Haziran Ayı İşçi Alımı Başvuruları Bugün Alınmaya Başladı! Güncel İlan

Haziran Ayı İşçi Alımı Başvuruları Bugün Alınmaya Başladı! Güncel İlan

Aydın ili Karpuzlu Belediyesi “Alinda Personel Sağlık ve Sosyal Hizmetleri Tem. Ltd. Şti.” bünyesinde yeni kamu işçi alımı açıklandı. Başvurularda KPSS ve mezuniyet şartı aranmıyor. İşte detaylar.

Aydın ili Karpuzlu Belediyesi bünyesinde personel alımı başvuruları kapsamında “Alinda Personel Sağlık ve Sosyal Hizmetleri Temizlik Sanayi Ticaret Limited şirketi” için DAİMİ “sürekli” kamu işçi alımı açıklandı. Başvuru süreci, şartları ve güncel detayları bu yazımızda bulabilirsiniz. 10 daimi beden işçi personel alımı yapacak. İşte şartlar.

Güncel işçi alımı başvuru genel ve özel şartları

Genel şartlar: 18 yaşını doldurmuş olmak, cinsiyeti bayan veya erkek olmak ve askerlikle ilişiği bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, Türk Ceza kanunun 53. Maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile ilgili suçlardan mahkum olmamak gerekiyor.

Özel şartlar: Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl ve beden hastalığı bulunmamak, Karpuzlu ilçesi sınırlarında ikamet ediyor olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kuruntundan emeklilik yaşlılık aylığı almaya hak kazanmamış olmak şartları var.

Personel alımı başvuru belgeleri nelerdir?

Kimlik fotokopisi ve 5 fotoğraf, diploma veya mezuniyet belgesi, vukuatlı nüfus kayıt örneği, adli sicil kaydı, askerlik durum belgesi, sağlık raporu, ikametgah belgesi isteniyor.

İşçi personel alımı başvuru süreci nasıl olacak?

Başvurular " Alinda Personel Sağlık Ve Sosyal Hizm. Tem. San. Ve Tic. Ltd. Şti.’ne" yapılacak. Müracaatlar şahsen yapılacaktır. Başvurular 1 Haziran ile 5 Haziran 2023 tarihleri arasında şahsen olacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.