İl Özel İdare Müdürlüğü Erkek Kadın 30 İşçi Alımı

İl Özel İdare Müdürlüğü Erkek Kadın 30 İşçi Alımı

İl Özel İdare Müdürlüğü kamu işçisi alımı için ilana çıktı. Adaylar 3 gün içerisinde başvuru yapabilecek. Aday başvuru işlemlerinde aracılık edecek kurum ise İŞKUR olarak açıklandı.

Yeni işçi alımlarını yapacak olan İl Özel İdare Müdürlüğü ilanları yayımladı. Yeni ilanlar ile yeni işçi alımının başvuru adresi İŞKUR olarak belirlendi.

Başvuru İşlemleri Türkiye İş Kurumu

Başvuru yapmak isteyen adaylar için İŞKUR başvuruları alacak. Başvuru noktasında kolaylık sağlamak isteyen kurum İŞKUR internet sitesi ya da alo 170 üzerinden başvuru alacak.

İŞKUR Aday Başvuru Tarihleri

Adaylar ilanların yayımlanması ile eş zamanlı olarak başvuru yapmaya başladı. Başvurular son olarak 30 Ekim 2023 tarihinde sona erecektir. Bu tarihe kadar başvuru yapmayan adaylar kuraya katılamaz.

30 Kamu İşçi Alımı Başvuru Şarları

Bitlis İl Özel İdare Müdürlüğü 30 kamu işçi alımı için erkek ve kadın adaylar başvurabilecektir. Başvuru için herhangi bir okul mezunu, yaş şartı aranmadan başvuru yapabilecektir.

Kurum Tarafından Yapılan Açıklama

Adres Kayıt Sistemine (AKS) göre aynı adreste oturup, programa başlangıç tarihi dikkate alınarak ulaşılabilen en yakın döneme ait gelir getirici bir işte çalışma sonucu elde ettiğimiz toplam kazancımızın asgari ücret tespit komisyonu tarafından belirlenen net asgari ücretin bir buçuk katını aşmadığını beyan edenler başvurabilir.

Başvuru için belirlenen TYP numarası 315613 olduğu belirtildi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
8 Yorum