İl Özel İdaresi 10 Farklı İş İçin Daimi 20 Personel Alımı Yapıyor

İl Özel İdaresi 10 Farklı İş İçin Daimi 20 Personel Alımı Yapıyor

İl Özel İdaresi tarafından daimi süreli istihdam edilmek üzere 10 farklı iş için toplam 20 işçi personel alımı gerçekleştirilecektir. İşçi personel alımı başvuru süreci yazımızda…

İl Özel İdaresi Müdürlüğü tarafından yeni işçi personel alımları başladı. Yayımlanan ilan ile İstihdam edilecek personeller için ünvanlar açıklandı. Toplam 20 daimi personel alımı yapılacak.

İl Özel İdaresi 20 Personel Alımı Ünvanları

1 Aşçı, 1 Operatör, 2 Düz İşçi, 1 Çevre Mühendisi, 2 Elektrik Elektronik Mühendisi, 2 Harita Mühendisi, 1 Harita Teknikeri, 7 İnşaat Mühendisi, 1 Maden Mühendisi, ve 2 Makine Mühendisi olarak görevlendirilecek 20 daimi personel alımı yapılacaktır.

İl Özel İdaresi Daimi Personel Alımı Başvurusu Nereye Yapılacak?

Adaylar iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen başvuru adresinde yer alan başvuru masasına başvuru belgeleri ile birlikte ŞAHSEN iş başvurusunda bulunabileceklerdir. Eksik belgeli başvurular kabul edilmeyecektir.

Daimi İşçi Personel Alımı Başvuru Belgeleri

Başvuru yapmak isteyenler için Nüfus Cüzdan Fotokopisi, 2 adet Resim, Sabıka kaydı, Nüfus Kayıt Örneği, Askerlik durum belgesi, KPSS sınav sonuç belgesi, Sağlık raporu, SGK hizmet döküm belgesi, Tarihçeli İkametgah belgesi (son 6 aylık olmalıdır) ile birlikte iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

İl Özel İdaresi Daimi Personel Alımı Başvuru Tarihleri

Gerekli başvuru şartlarını taşıyan adaylar iş başvuru belgeleri ile birlikte iş başvurularını 11 Ekim 2023 tarihine kadar başvurularını tamamlayabileceklerdir.

20 Sürekli İşçi Alımı Başvuru Koşulları Neler?

Aşçı en az ilkokul mezunu olmak. Aşçılık Usta belgesine sahip olmak. 05.10.1983 tarihinden sonra doğmuş olmak.

Operatör Dozer Operatörlük belgesine sahip olmak. 05.10.1983 tarihinden sonra doğmuş olmak. Operatör sürücü belgesine sahip olmak. İlköğretim mezunu olmak.

Düz İşçi, 5 Ekim 1993 tarihinden sonra doğmuş olmak. Kamyon kullanabiliyor olmak.

Çevre Mühendisi, Üniversitelerin Çevre Mühendisliği bölümünden mezun olmak. 05.10.1988 Tarihinden sonra doğmuş olmak. KPSS P3 puanı en az 60 puan almış olmak.

Elektrik Elektronik Mühendisi, Lisans düzeyinde ilgili mühendislik bölümünden mezun olmak. 05.10.1988 tarihinden sonra doğmuş olmak. KPSS P3 puanı en az 60 almış olmak.

Harita Mühendisi, Harita Mühendisliği bölümü mezunu olmak. İlan başvuru tarihi itibari ile en az 3 yıl iş tecrübesi olmak. İlan başvuru tarihi itibari ile 35 yaşından küçük olmak. KPSS P3 puanı en az 60 olmalıdır.

Harita Teknikeri, Harita Teknikerliği bölümü ön Lisans mezunu olmak. KPSS puanı en az 60 olmak.

İnşaat Mühendisi, İnşaat Mühendisliği mezunu olmak. . KPSS puanı en az 60 olmak.
Maden Mühendisi, MADEN Mühendisliği bölümü mezunu olmak. . KPSS puanı en az 60 olmak.

Makine Mühendisi. KPSS puanı en az 60 olmak. Makine Mühendisliği bölümü mezunu olmak 35 yaşından küçük olmak. Adayların Ağrı ilinde en az 6 aydır ikamet ediyor olma şartı vardır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum