İl Özel İdaresi 31 İşçi Eleman Alımı Başvurusunu Başlattı

İl Özel İdaresi 31 İşçi Eleman Alımı Başvurusunu Başlattı

İl Özel İdaresine 9 Katı atık toplayıcı elemanı, 10 ağır kamyon şoförü, 1 Beko loder operatörü, 1 greyder operatörü, 4 ağır şase ustası, 2 oto elektrik elektronik ustası, 1 kaynak ustası, 2 bina ve mal bakımcısı ve 1 aşçı alımı yapılacaktır.

İl Özel İdaresi tarafından yeni işçi eleman alımları başladı. Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmaksızın sınavsız 31 personel alımı yapılacak.

Başvuru işlemleri başlamış olup, 21 Temmuz 2023 tarihinde sona erecektir. Başvuru yapacak adayların başvuru kılavuzunda yer alan adrese istenen belgelerle birlikte şahsen müracaat etmeleri gereklidir.

9 Katı Atık Toplayıcı Elemanı alımı için en az ilköğretim mezunu olup, en az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmaları şart. 35 Yaşını doldurmamış olmak şart.

10 Ağır Kamyon Şoförü alımı için E sınıfı sürücü belgesi, SRC5 ve ADR belgeleri gereklidir. 40 yaş sınırı bulunmaktadır.

1 Beko Loder Operatörü alımı için beko loader kazıyıcı yükleyici belgesi sahibi olmak. 40 Yaşını geçmemiş adaylar başvurabilir.

1 Greyder Operatörü alımına başvuru için greydey operatör belgesi şart. En fazla 40 yaşında olmak şart.

4 Ağır Şase Ustası alımında ise ağır iş makinesi ustalık belgesi olması gerekmektedir. Bu kadro için 40 yaş sınırı bulunmaktadır.

2 Oto Elektrik Elektronik Ustası alımı için iş makineleri elektrik sistemleri tamir bakım ustalık belgesi olan 40 yaşını aşmamış adaylar tercih edilecektir.

1 Kaynak Ustası alımı için kaynak ile ilgili ustalık belgesi sahipleri arasından 40 yaşını doldurmamış adaylar başvurabilir.

2 Bina Ve Mal Bakımcısı alımı için en az lise mezunu, erkek adaylar arasından, özel güvenlik sertifikası olması ve 35 yaşını doldurmamış olması şart.

1 Aşçı Alımı için hijyen belgesi sahibi, en az lise mezunu olup başvuru kılavuzunda sayılan bölümlerden mezun olanlar başvuru yapabilecektir.

Tüm Kadrolar İçin Belirlenen Ortak Şartlar

En az 1 yıldır Rize ilinde ikamet ediyor olmak,

Konusunda en az 1 yıl tecrübe şartı aranmaktadır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.