İl Özel İdaresi En Az İlkokul Açıktan İşçi Alımı Başvuruları Açıklandı

İl Özel İdaresi En Az İlkokul Açıktan İşçi Alımı Başvuruları Açıklandı

İl Özel İdaresi işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Tam zamanlı istihdam edilmek üzere 13 işçi alımı yapılacaktır. İşçi alımı başvuru süreci sizler için haberimizde işte başvuru süreci.

13 İşçi alımı için gerekli şartlar, başvuru tarihi ve başvuru belgeleri neler iş başvurusu nereye yapılacak? Gerekli süreci, şartları ve tüm şartları bu haberimizde. işte sorularınızın cevabı.

İl Özel İdaresi İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

İş Başvurusunda bulunmak için adayların özgeçmiş belgesi, diploma fotokopisi, yerleşim yeri belgesi, sabıka kaydı, nüfus cüzdan fotokopisi, askerlikle ilişiği olmadığına dair askerlik durum belgesi ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir.

Peki İş Başvurusu Nereye Yapılacak?

İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar iş başvurularını belirtilen başvuru tarihleri arasında Kırklareli İl Özel İdaresine başvuru için gerekli belgeler ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir.

Kimler İşçi Alımı Başvurusu Yapabilir?

İş başvurusu için En az Ortaokul mezunu olmak, 30 Yaşını geçmemiş olmak, Kırklareli’nde ikamet ediyor olmak, affa uğralarsalar dahi belli suçlardan mahkum olmamak, askerlikle ilişiği olmamak, erkek olmak şartlarını taşıyan adaylar düz işçi alımı için başvuruda bulunabileceklerdir.

Düz İşçi Alımı Başvurusu Ne Zaman Yapılacak?

Aday olmak isteyen kişiler için iş başvuruları 9 Ekim 2023 tarihi mesai saati sonuna kadar iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.