İlk Orta Lise Mezunu Saha İşçisi Alımı Yapılacak! Yaş Şartı Bulunmuyor

İlk Orta Lise Mezunu Saha İşçisi Alımı Yapılacak! Yaş Şartı Bulunmuyor

Kamu kurumu tarafından güncel personel alımı başvuruları alınacak. İlk, orta ve lise mezunu adaylar başvurabilecek. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı haberimiz.

Çanakkale Kentsel Hizmetler Müh. Mut. Tic. ve San. A.Ş. tarafından yeni personel alımı başladı. Çanakkale Belediyesinin yüzde elliden fazla payına sahip olduğu, İnsan Kaynakları Tedariğini sağlamak amacıyla kurulmuş iştirak Anonim şirketi olarak hizmet vermektedir. Bu kapsamdan Belediye iştirak personel alımı tüm detayları bu haberimizde.

İşçi alımı başvuru şartları nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, Adayların Askerlik Hizmetini tamamlamış olmak ya da askerlikle ilgisi bulunmamak, Çanakkale Merkez'de ikamet ediyor olmak, Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkum olmamak, Görevini devamlı yapmasına engel bir akıl, beden hastalığı bulunmamak, adayları en az 6 ay benzer temizlik işlerinde, tercihen Belediye İştiraklerinde çalışma tecrübesi bulunmak, TCK’da belirtilen suçlardan hüküm giymemiş olmak gerekmektedir.

İşçi personel alımı başvuru nitelikleri nelerdir?

20 Saha İşçisi alımı için en az ilkokul mezunu olmak en fazla ortaöğretim (lise) mezunu olmak gerekmektedir.

Güncel iş ilanı başvuru belgeleri nelerdir?

Resimli Özgeçmiş/İş Başvuru Formu, Yerleşim Yeri Belgesi, Nüfus Kayıt Örneği ile Kimlik fotokopisi istenmektedir.

Çanakkale Belediyesi personel alımı başvuru süreci

Çanakkale Belediyesi bünyesinde daimi kadro işçi alımı için başvurular 22 Şubat 2024 tarihine kadar olacak. Adaylar “İsmet Paşa Mah. Demircioğlu Cad. No:110/A Çanakkale” adresine başvurulara dair belgelerini elden teslim edilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.