İlk Orta Lise Önlisans Lisans 302 Sürekli İşçi Alımı Yapılacak

İlk Orta Lise Önlisans Lisans 302 Sürekli İşçi Alımı Yapılacak

Tam zamanlı ve daimi süreli 52 Farklı iş için çalışacak toplam 302 İşçi alımı gerçekleştirilecektir. İşçi alımı iş başvuru aşamaları ve detaylar haberimizde.

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde farklı işlerde görevlendirilecek toplam 302 İşçi alımı yapılacaktır. İş Başvurusu yapmak isteyen adaylar iş başvurularını nasıl tamamlayacak? İşte detaylar ve başvuru süreci işte başlıyoruz.

Büyükşehir İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

İzmir Büyükşehir Belediyesi 302 İşçi alımı için adaylar iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen internet adresi üzerinden iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

İş başvurusu Hangi Tarihlerde Yapılacak?

Adaylar iş başvurusu için şartlarını taşıdıkları işe başvurularını 22 İle 24 Kasım 2023 tarihlerinde sadece elektronik internet adresi üzerinden iş başvurusu yapabileceklerdir. 24 Kasım 2023 tarihinden sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Daimi 302 İşçi İlamı Başvuru Belgeleri Neler?

İzmir Büyükşehir Belediyesi 302 işçi alımı için adaylar iş başvurularını sadece elektronik ortamda özgeçmiş belgelerini doldurarak tamamlayabileceklerdir.

İş Başvurusu Hangi İşler İçin Yapılabilir?

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde 10 tıbbi sekreter, 1 Usta Öğretici, 63 Beden İşçisi, 2 Veri tabanı Programcısı,2 Veteriner Sağlık Teknikeri, 2 Vinç Operatörü,3 Yapı Tesisat Sistemleri Teknisyeni, 6 Kaynakçı, 2 İş Makineleri Operatörü, 20 Mezar Kazma İşçisi, 2 Motor ve Makine Teknisyeni, 1 Muhabir, 1 Mürteciim, 2 Odacı, 2 Otomasyon Sistemleri Teknisyeni, 2 Terzi, 3 Park Bahçe elemanı, 2 Psikolog, 5 Sağlık teknikeri, 10 Sayaç Açma Kapama personeli, 20 Sayaç okuma personeli, 2 Sıhhi tesisat teknisyeni, 2 Sıhhi tesisatçı, 2 Sosyolog, 10 Süpürgeci, 11 Şoför, 5 Taşıma personeli, 12 Temizlik personeli,2 Aşçı, 2 Beko Loder operatörü, 2 Bilgisayar Donanım Teknisyeni, 6 Biyosidal Ürün uygulayıcısı,1 Boya Ustası, 5 Budama işçisi, 20 Büro elemanı, 5 Çağrı Operatörü, 2 Çocuk gelişimci, 6 Dağıtım Personeli, 5 Danışma Personeli, 5 Elektrik teknikeri, 2 Elektrik Teknisyeni,5 Elektrik elektronik teknisyeni, 3 Elektronik haberleşme teknikeri, 2 Fizyoterapist, 2 Gassal, 3 Grafiker, 2 Harita Teknikeri, 2 Hasta ve Yaşlı Bakım Personeli, 2 Hayvan Bakıcısı, 5 İnşaat Boyacısı, 2 Mimari Restorasyon Teknikeri ve 2 Mobilya ve Dekorasyon Teknisyeni olarak istihdam edileceklerdir.

İBB 302 İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilecek 302 daimi işçi alımı için adayların iş başvurusunda bulunacakları iş için gerekli öğrenim şartını taşıyor olmak. Erkek adayların askerlik hizmetini tamamlamış olmak. Başvuru yapacağı iş için engel olacak herhangi bir sağlık sorunu olmamak. Adli sicil kaydı olmamak iş başvurusu için gerekli olan şartlardır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum