İlköğretim Lise Önlisans Lisans Daimi İşçi Alımı Başvuruları Başladı

İlköğretim Lise Önlisans Lisans Daimi İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı İstidam haberleri yayımlamaya devam ediyor. En son yapılan duyuruya göre 2 Farklı iş için toplam 11 belirsiz süreli çalıştırılacak işçi alımı gerçekleştirecektir.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı 1 Muhasebe Meslek Elemanı ve 10 Destek Personeli olmak üzere daimi süreli 11 işçi alımı gerçekleştirecektir. Detaylar haberimizde yer alıyor. İşte KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladığımız haberimizden tüm detaylar.

Muğla Belediyesi 11 İşçi Alımı Başvuru Şartları

Büyükşehir Belediyesi Menteşe Lokasyonunda görev alacak 1 muhasebe meslek elemanı alımı için Ticaret Meslek Lisesi veya Önlisans ya da Lisans bölümü Muhasebe, Maliye İşletme ve İktisat bölümlerinden birinden mezun olmak, Muhasebe alanında en az 2 yıl tecrübeli olmak, Bilgisayar muhasebe ve Office programlarına hakim olmak, 38 yaşından büyük olmamak, E-defter e-arşiv ve e-fatura süreçlerine hakim olmak gerekiyor.

Bodrum 4 Otogar Destek Personel Alımı en az ilköğretim mezunu olmak. Tercihen B sürücü belgesine sahip olmak. Bodrum Otogar 3 Destek Personel Alımı ve Bodrum Turgut Reis Lokasyonu 3 Destek personeli alımı Temizlik işlerinde çalışma engeli olmayan Tercihen belirtilen lokasyonda ikamet eden, tehlikeli ve işlerde çalışmasında engel durumu olmayan, askerlik görevini tamamlamış veya muaf olması gerekmektedir. Adaylar emekli veya Emekliliğe hak kazanmamış olmalıdır. 18 ile 40 yaş aralığında olmak, Garson ve Organizasyon işlerinde görev yapabilecek olmak, tercihen A2 ve B ehliyetli olmak gerekiyor.

Büyükşehir Muğla Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Aday olmak isteyen gerekli iş koşullarını sağlayan istekliler başvurularını Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Diploma veya Mezuniyet belgesi, 2 adet fotoğraf, Askerlik durum belgesi, Adli sicil kaydı, İkametgah belgesi, Vukuatlı Nüfus kayıt örneği Başvuracağı iş için istenilen sertifikalar ve belgeler ile müracaat edebileceklerdir.

İş Başvuru Müracaatı Ne Zaman Yapılacak?

Adaylar başvurularını iş başvuru evrakları ile birlikte Şahsen en geç 12 Eylül 2023 tarihine kadar iş başvuru kılavuzunda belirtilen başvuru adresine başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.