İlköğretim, Lise ve Üniversite Mezunu 66 İşçi Personel Alımı

İlköğretim, Lise ve Üniversite Mezunu 66 İşçi Personel Alımı

Kamuya her gün ilanlar yayımlanarak personel alımları devam ediyor. Son olarak aynı kurumda çalıştırılmak üzere 2 farklı işçi ilanı yayımlandı. Toplam 66 işçi personel alımı yapılacak.

İBB 50 personel alımı ile 16 işçi alımı için 2 ayrı ilan yayımladı. Yayımlanan ilanlara göre 7 ünvanda toplam 66 işçi personel alımı yapacak.

İBB 50 personel alımı için yayımlanan ilana göre 5 ünvanda alım yapılacak. Başvurular 11 Eylül 2023 tarihine kadar kurumun kariyer İBB sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır.

3 Abonelik Hizmetleri Personeli alımı için Üniversitelerin en az ön lisans bölümlerinden mezun olmak, Microsoft office ve temel bilgisayar bilgisine sahip, MEB onaylı Bilgisayar Eğitimi sertifikasına sahip olmak şart.

9 Sayaç Okuma Personeli ile 5 Açma Kapama Personeli alımı için en az ortaokul mezunu olmak, herhangi bir suçtan dolayı kamu haklarından mahrum olmayan, fiziki ve psikolojik sağlık raporu sahibi olmak şart.

23 Sayaç Okuma Personeli alımı için ortaokul, lise ve dengi okul mezunu olması şart.

10 Su Kapama Açma Personeli alımı için en az ilköğretim mezunu ve sayaç okuma kapama açma, sıhhi tesisat işlerinde deneyimli, tercihen A2 ehliyetin olması şart.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 16 işçi alımı yapacaktır. Aday başvuru işlemleri 14 Eylül 2023 tarihine kadar kabul edilecektir. Kariyer İBB üzerinden çevrimiçi olarak adaylar başvurabilecek.

9 Halkla İlişkiler Görevlisi alımı için en az ön lisans mezunu olmak şartı aranmaktadır.

7 Beden işçisi alımı için en az ilköğretim mezunu olmak gereklidir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.