İlköğretim Mezunu Kadrolu İşçi Alımı Yapılacak! Başvurular Başladı

İlköğretim Mezunu Kadrolu İşçi Alımı Yapılacak! Başvurular Başladı

Zonguldak Ereğli belde belediyesi Gülüç Belediye Başkanlığı daimi süreli genel beden işçisi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Yapılan duyuruya göre 12 kadrolu beden işçisi alımı gerçekleştirilecektir.

Gülüç Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 12 belirsiz süreli kadrolu işçi alımı başladı. Aday olmak isteyen siz değerli okuyucularımız için detaylar haberimizde hazırladık. Bu kapsamda genel beden işçisi alımı için başvuru detayları ve gerekli nitelikler nelerdir? ütün sorularınızın cevabı haberimizde işte başlıyoruz.

Kimler Beden İşçisi Olabilir?

Gülünç belediyesinde beden işçisi olmak isteyen adaylarda aranan şartlar; Türk olmak, Erkek olmak, Askerliğini yapmış olmak, Gülüç belde sınırlarında ikamet ediyor olmak, Kamu haklarından kısıtlı olmamak, En az ilköğretim mezunu olmak ve Vardiyalı çalışabilecek durumda olmak, şartlarını taşıyan ve başvuru yapan her aday ile mülakat yapılacaktır.

Beden İşçisi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Kadrolu Beden İşçisi alımı için başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını yapabilmeleri için gerekli belgeler şunlardır; Kimlik Fotokopisi, Sağlık Raporu, Adli Sicil Kaydı, İkametgah belgesi ve Mezuniyet belge fotokopisi ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir?

Gülüç Belediyesi İşçi Alımı Başvuruları Ne Zaman Yapılacak?

Gerekli Başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvurularını başvuruda istenilen belgeler ile birlikte Şahsen başvuruda bulunacaklardır. Başvuru için son başvuru günü 21 Ağustos 2023 olarak bildirilmiştir. Son başvuru tarihinden sonra ve eksik evrak ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.