İlkokul İlköğretim Lise 4 Ünvan Daimi 38 İşçi Alımı Başvuruları Başladı

İlkokul İlköğretim Lise 4 Ünvan Daimi 38 İşçi Alımı Başvuruları Başladı

İlçe Belediye Başkanlığı tam zamanlı ve daimi süreli istihdam edilmek üzere 4 farklı iş için toplam 38 işçi personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu İş başvuru sürecini sizler için hazırladık.

Belediye başkanlığı 25 Beden İşçisi, 1 Askıcı, 5 Büro Personeli ve 7 Vasıta Şoförü olarak görevlendirilmek üzere daimi süreli 38 personel alımı gerçekleştirilecektir. İşte sürece dair KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladığımız haberimiz.

Kimler İş Başvurusunda Bulunabilecek?

Beden İşçisi alımı için en az İlköğretim mezunu olmak. Beden İşçisi olarak çalışmasında herhangi bir rahatsızlığı olmamak gerekiyor.

Askıcı alımı için ilkokul mezunu olmak, Temizlik ve Hijyen kurallarına dikkat eden Kronik rahatsızlığı olmamak gerekiyor.

Büro Personeli alımı için en az Lise ve dengi okul mezunu olmak gerekiyor.

Vasıta Şoförü alımı için en az İlköğretim mezunu olmak, Ağır Vasıta Şoför ehliyetine sahip olmak. Bütün adayların esnek çalışma şartlarına uygun olması, en az Bir yıldır Kayseri Felahiye ilçesinde ikamet ediyor olması ve Adli sicil kaydının olmaması şartlarını taşıyan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Sürekli İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Aday olmak isteyen adaylar kendilerine uyan iş için iş başvurularını başvuru kılavuz adresinde yer alan başvuru adresine iş için belirtilen iş başvuru tarihlerinde şahsen başvuru yapılacaktır. Başvuru esnasında adaylara mülakat yapılacaktır. Adaylar iş başvurularını İkametgah belgesi, Adli sicil kadı belgesi, Kimlik, Fotoğraf, Diploma ve Ehliyet belgeleri ile birlikte iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

Belediye İşçi Alımı Başvurusu Ne Zaman Yapılacak?

Adaylar iş başvurularını başvur için gerekli belgeler ile birlikte 13 Ekim 2023 tarihine kadar iş başvurusunda bulanabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum