İlkokul İlköğretim Lise İşçi Alımları Yapılacak! Daimi 61 Kadro Online Başvuru

İlkokul İlköğretim Lise İşçi Alımları Yapılacak! Daimi 61 Kadro Online Başvuru

İstanbul ili kamu personeli alımı başvuruları kapsamında İSPER için yeni işçi alımları yapılacak. Güncel başvuru süreci, şartları ve tüm detayları hemen bu yazımızda bulabilirsiniz.

İstanbul Personel Yönetim A.Ş. (İSPER AŞ.) bünyesinde yeni kamu işçi alımları açıklandı. İlköğretim, ilkokul, lise mezunu adaylar başvurabiliyor. İşte sürece dair tüm detayların yer aldığı haberimiz.

8 Aşçı alımı şartları nelerdir?

İlköğretim mezunu olması, tercihen meslek liseleri yiyecek içecek servis hizmetleri alanı mezun olmalıdır. daha Önce benzer pozisyonlarda 2 yıl çalışmış, temizlik kurallarına dikkat eden kişi olması tercih sebebi sayılabilecektir, milli eğitim bakanlığı onaylı hijyen belgesi ne sahip olmak, gıda işletmelerinde çalışmasına mani herhangi bir sağlık sorunu olmaması, vardiyalı çalışmaya uygun olması gerekiyor.

13 Aşçı Yardımcısı alımı şartları nelerdir?

İlköğretim mezunu olması, tercihen meslek liseleri yiyecek içecek servis hizmetleri alanı mezun olmalıdır. Daha önce benzer pozisyonlarda 2 yıl çalışmış, temizlik kurallarına dikkat eden kişi olması tercih sebebi sayılabilecektir, milli eğitim bakanlığı onaylı hijyen belgesi ne sahip olmak, gıda işletmelerinde çalışmasına mani herhangi bir sağlık sorunu olmaması, vardiyalı çalışmaya uygun olması, erkek personel gerekiyor.

18 Garson alımı şartları nelerdir?

İlköğretim mezunu olması, tercihen meslek liseleri yiyecek içecek servis hizmetleri alanı mezun olmalıdır. Daha önce benzer pozisyonlarda 2 yıl çalışmış, temizlik kurallarına dikkat eden kişi olması tercih sebebi sayılabilecektir, gıda işletmelerinde çalışmasına mani herhangi bir sağlık sorunu olmaması, vardiyalı çalışmaya uygun olması, erkek personel gerekiyor.

21 Temizlik Görevlisi alımı şartları nelerdir?

İlköğretim mezunu olması, daha önce benzer pozisyonlarda çalışmış, temizlik kurallarına dikkat eden kişi olması tercih sebebi sayılabilecektir, kişisel gelişime açık olması, gıda işletmelerinde çalışmasına mani herhangi bir sağlık sorunu olmaması, vardiyalı çalışmaya uygun olması gerekiyor.

1 Veteriner Hizmetleri İşçisi alımı şartları nelerdir?

Bu pozisyonunda çalışabilmek için en az ilkokul mezunu olmak şarttır.

İSPER işçi alımı başvuru süreci

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB iştiraki “İstanbul Personel Yönetim Aş (İSPER A.Ş.)” için farklı branşlarda en az ilkokul işçi alımı başvuruları alınıyor. Sürece dair başvurular online olarak İBB’nin kariyer sayfasından “GENEL BAŞVURU” alanından yapılacaktır. Süreç 13-15 Haziran 2023 tarihlerinde olacak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum