İlkokul İlköğretim Lise Önlisans 113 Daimi Kadro Personel Alımı Başladı

İlkokul İlköğretim Lise Önlisans 113 Daimi Kadro Personel Alımı Başladı

Tam zamanlı ve daimi süreli istidam edilmek üzere Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 farklı ünvanda toplam 113 işçi alımı gerçekleştirilecektir. İşçi alımı iş başvuru süreci bu yazımızda.

Büyükşehir Belediye Başkanlığı 93 Beden İşçisi, 1 Gassal, 10 Şoför, 8 İş Makinası Operatörü ve 1 Kaynakçı işçi olmak üzere toplam 113 daimi süreli işçi alımı gerçekleştirilecektir. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde görev yapacak 113 personelde aranan iş başvuru niteliklerini ve tüm şartlar ile süreci bu haberimizde KAMU PERSONELİ ALIMI olarak hazırladık.

Büyükşehir İşçi Alımı Başvuru Nitelikleri Neler?

Beden İşçisi, alımı için en az ilkokul mezunu olmak, 35 yaşından küçük olmak veya 35 yaşında olmak, başvuru kılavuzunda belirtilen ilçelerde ikamet ediyor olmak gerekiyor.

Gassal, Alanında belge sahibi olmak tercih nedeni sayılacaktır. En az ilkokul mezunu olmak, Erdemli ilçesinde ikamet ediyor olmak gerekiyor.

Şoför alımı için en az ilkokul mezunu olmak. E sürücü belgesine veya yeni C ehliyet belgesine sahip olmak, SRC3 veya SRC4 mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak gerekiyor.

İş makinası operatörü en az ilköğretim mezunu olmak, başvuru kılavuzunda belirtilen operatörlük belgesine sahip olmak gerekiyor.

Kaynakçı meslek lisesi kaynak bölümü mezunu olmak veya meslek yüksek okulu mesleki kanyak teknolojisi bölümü mezunu olmak, mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak gerekiyor.

Büyükşehir İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Başvuru niteliklerini taşıyan adaylar iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen internet adresi üzerinden elektronik ortamda tamamlayabileceklerdir. Başvur sırasında adaylardan herhangi bir belge talebi olmayacaktır. İş başlangıcı yapmaya hak kazanan adaylardan ilgili belgeler daha sonra talep edilecektir.

Mersin Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Adaylar iş başvurularını 6 Ekim 2023 tarihine kadar gerçekleştirebileceklerdir. 6 Ekim tarihinden sonra yapılacak işi başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.