İlkokul İlköğretim Önlisans Lisans Daimi Kamu Personel Alımı Başladı

İlkokul İlköğretim Önlisans Lisans Daimi Kamu Personel Alımı Başladı

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı Bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 farklı İş için çalıştırılmak üzere daimi kadroda 24 İşçi personel alımı gerçekleştirilecektir.

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde 8 İdari Büro Personeli, 6 Şoför, 7 Hizmet Personeli ve 3 Eğitmen olmak üzere toplam 24 Kadrolu personel alımı gerçekleştirecektir. İş başvuru süreçleri okuyucularımız için haberimizde derledik. işte başlıyoruz.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımına Kimler Başvuru Yapabilir?

2 İdari Büro Personeli Alımı Başvuru Şartları; Sosyal Hizmet veya Sosyoloji lisans bölümü mezunu olmak. Sosyoloji Sosyal Hizmet sertifikalarına sahip olmak tercih nedenidir.

5 İdari Büro Personeli alımı başvuru koşulları; en az önlisans mezunu büro yönetimi, halkla ilişkiler, işletme, kamu yönetimi bölümlerinden birinden mezun olmak gerekiyor.

1 İdari Büro personeli alımı için en az önlisans mezunu olmak gerekiyor.

5 Şoför alımı için en az ilkokul mezunu olmak, En az B sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

1 Şoför alımı için en az ilkokul mezunu olmak, E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

4 Hizmet personeli alımı için en az ilkokul mezunu olmak gerekiyor.

3 Hizmet personeli alımı için en az ilköğretim mezunu olmak gerekiyor. B sürücü belgesine sahip olmak tercih nedeni olacaktır.

2 Eğitmen Alımı için en az lisans mezunu rekreasyon bölümü mezunu olmak gerekiyor. Rekreasyon ile ilgili eğitim sertifikasına sahip olmak tercih nedeni olacaktır.

Peki İş Başvuru Belgeleri Nelerdir?

Gerekli başvuru şartlarını taşıyan adaylar iş başvurularını elektronik ortamda iş başvuru kılavuzunda belirtilen internet adresine yapabileceklerdir. Adayların beyanları kabul edilecektir. Başvurusu olumlu sonuçlanan adaylardan beyan edilen iş ile ilgili belge talebi daha sonra yapılacaktır.

KBB Kadrolu İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi gerekli koşulları sağlayan adayların iş başvurularını en geç 2 Eylül 2023 tarihine kadar elektronik ortamda yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.