İlkokul Lise Üniversite Mezunu 9 İşçi Alımı Başvurusu

İlkokul Lise Üniversite Mezunu 9 İşçi Alımı Başvurusu

Büyükşehir Belediyesi 5 farklı iş için 9 kadrolu işçi alımı gerçekleştireceğini açıklandı. İnsan Kaynakları A.Ş. bünyesinde daimi kadroda istihdam edilecek işçi personel alımı için detaylar haberimizde.

Büyükşehir Belediye Başkanlığı İştiraki İnsan Kaynakları A.Ş. bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 Birim Sorumlusu, 1 Elektrikçi, 1 Görüntü ve Ses Sistemleri Personeli,2 Temizlik Personeli VE 4 Beden İşçisi olmak üzere 9 Kadrolu Personel alımı gerçekleştirilecektir.

Antalya Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımına Kimler Başvuruda Bulunabilir?

ABB İşçi alımı için aranan genel ve özel şartlar; Birim sorumlusu alımı için Erkek olmak, en az üniversite mezunu olmak, 18 yaşından büyük olmak, Analitik ve Pratik düşünebilen, Bilgisayar programlarını aktif kullanabilen ve Yöneticilik vasfına sahip olmak.

Elektrikçi Alımı Erkek olmak, 30 ile 45 yaş arlığında olmak, En az lise ve dengi okul mezunu olmak, yüksek gerilim hattı çalışma belgesine sahip olmak, Tercihen 10 yıllık iş tecrübesine sahip olmak.

Görüntü ve Ses Sistemleri İşçi Personel Alımı Başvuru şartları; 25 ile 45 yaş aralığında olmak, Ses ve Görüntü sistemleri Belge sahibi olmak, Dijital ses ve ışık masalarını kullanabilen, Vardiyalı çalışma engeli olmayan, Ses ve sahne ışık tekniği ve görüntü sistemleri konusunda bilgi sahibi, Genel yayın ve canlı müzik işleyişini kontrol edebilecek olan, ses ve ışık envanterinin bakım, onarım ve kullanımını takip edecek, dijital ve analog mikser kullanabilen.

Temizlik İşçisi alımı En az ilkokul mezunu olmak, 25 ile 45 yaş aralığında olmak, Erkek adayların askerlikle ilişiği olmamak, Antalya il sınırlarında ikamet ediyor olmak.

Beden İşçisi alımı için 18 ile 35 yaş aralığında olmak ve başvuru kılavuzunda belirtilen genel şartları taşımak. Şarlarını taşıyan adayların başvurusu kabul edilecektir.

Başvuru Sürecinde Hangi Belgeler Gereklidir?

Aday olmak isteyen istekli adaylar gerekli başvuru şartlarını taşıdıkları iş için başvurularını Ön başvuru formu doldurarak gerçekleştirebileceklerdir.

ABB İşçi Alımı Başvuru Süreci Nasıl Tamamlanacak?

Gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını 11 Ağustos 2023 tarihine kadar başvurularını Şahsen ön başvuru formu doldurularak tamamlanacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum