İlkokul Lise Üniversite Mezunu Daimi 78 İşçi Alımı! Ünvanlar Duyuruldu

İlkokul Lise Üniversite Mezunu Daimi 78 İşçi Alımı! Ünvanlar Duyuruldu

Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 25 farklı iş için toplam 78 daimi süreli işçi alımı gerçekleştirilecektir. İşçi alımı için ünvanlar belirlenerek duyuruldu.

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde 78 daimi işçi alımı başladı. Ünvanlar duyuruldu işte alım yapılacak kadrolar;

3 Çevre Mühendisi, 3 Makine Mühendisi, 1 Elektrik Elektronik Mühendisi, 1 Gıda Mühendisi, 2 Harita Mühendisi, 3 İnşaat Mühendisi, 2 Jeoloji Mühendisi, 2 Kimya Mühendisi, 1 Metalürji ve Malzeme Mühendisi, 2 Büro Personeli, 1 Çağrı Operatörü, 1 Kaynakçı, 5 Temizlik Personeli, 38 Vasıfsız İşçi, 1 Kaçak Su Kontrol Elemanı,1 Elektrik Teknisyeni, 1 Otomotiv Elektromekanik Teknisyeni, Metal İşleri Teknisyeni, 1 İş Bakımı ve Onarım Teknisyeni, 2 Doğalgaz Sıhhi Tesisat Teknikeri, 1 Elektrik Teknikeri, 1 Maden Teknikeri, Elektronik Haberleşme Teknolojisi Teknikeri, 1 Çevre Koruma ve Kontrol Teknikeri ve 2 Harita Kadastro Teknikeri olmak üzere toplam 78 daimi süreli işçi alımı yapılacaktır.

İşçi Alımı Müracaat Koşulları Neler?

Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı İş Başvuru Şartları;

Çevre Mühendisi, Makine Mühendisi, Elektrik Elektronik Mühendisi, Gıda Mühendisi, Harita Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Jeoloji Mühendisi, Kimya Mühendisi ve Metalürji ve Malzeme Mühendisi alımı için adaylar ilgili bölümlerinden mezun olmak.

Büro Personeli alımı için en az lisan bölümü mezunu olmak MS Office Programlarına hakim olmak.

Çağrı Operatörü alımı en az Lise mezunu olmak.

Kaynakçı En az İlköğretim mezunu olmak ve Çelik kaynak sertifikası ve mesleki yeterlilik belgesine sahip olmak.

Temizlik Personeli en az Ortaokul mezunu olmak.

Vasıfsız İşçi en az ilkokul mezunu olmak.

İş Bakımı ve Onarım Teknisyeni, Otomotiv Elektromekanik Teknisyeni, Metal İşleri Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni ve Kaçak Su Kontrol Elemanı Meslek lisesi veya Teknik lise ilgili bölüm mezunu olmak.

Elektrik Teknikeri, Doğalgaz Sıhhi Tesisat Teknikeri, Maden Teknikeri, Elektronik Haberleşme Teknolojisi Teknikeri, Çevre Koruma ve Kontrol Teknikeri ve Harita Kadastro Teknikeri alımı için Üniversitelerin ilgili bölüm mezunu olmak. Şartlarını taşıyan adayların ayrıca başvuru kılavuzunda belirtilen diğer şartları taşıyor olmaları başvuru şartıdır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi İş Başvuru Belgeleri Neler?

İzmir Büyükşehir Belediyesine Daimi İşçi olarak başvuruda bulunmak isteyen adaylar iş başvurularını elektronik ortamda sadece Özgeçmiş (CV) ile müracaat edebileceklerdir.

İş Başvuru Zamanı

Adaylar İş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen internet adresine CV göndererek tamamlayabileceklerdir. Adaylar iş başvurularını 12 ile 13 Eylül 23 tarihlerinde yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum