İlkokul Mezunu 50 Kamu Şoför Alımı Başvuruları Başladı

İlkokul Mezunu 50 Kamu Şoför Alımı Başvuruları Başladı

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı Duyurdu. Büyükşehir Bünyesinde görev alacak 50 Şoför alımı gerçekleştirilecektir. Başvuru şartlarını ve iş başvuru süreci haberimizde bulabilirsiniz.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere 50 Otobüs Şoförü alımı gerçekleştirilecektir. Peki İş Başvurusunda kimler bulunabilectir? Detayları, kamu şoförü alımına dair gerekli bilgileri KAMU PERSONELİ ALIMI olarak bu yazımızda hazırladık.

Otobüs Şoförü Alımı İş Başvuru Şarları Neler?

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı 50 Otobüs Şoförü alımı için adaylarda aranan şartlar: En az ilkokul mezunu, Otobüs kullanım sürçü belgesine sahip, 24 ile 45 yaş aralığında olmak, SRC1 ve SRC2 belgelerine sahip, süresi geçmemiş psikoteknik belge sahibi Konya Merkez ilçelerinde ikamet eden, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, Otobüs şoförlüğü yapmasında sağlık ve bedensel yönden engeli olmamak ve başvuru kılavuzunda belirtilen suçlardan mahkum olmamak şartlarını taşıyan adayların başvurusu değerlendirmeye alınacaktır.

Konya Büyükşehir Şoför Alımı Başvuru Belgeleri

Başvuru şartlarını taşıyan adaylar başvuru için Nüfus cüzdanı, 1 adet Fotoğraf, İkametgah belgesi, Adli sicil kaydı, Diploma, Vukuatlı Nüfus kayıt örneği, Askerlik durum belgesi, Ehliyet, Psikoteknik SRC 1 veya SRC 2 belgesi, SGK hizmet döküm ve tescil belgesi ile başvuru yapılabilecektir.

İşte Otobüs Şoförü Alımı Başvuru Zamanı

Konya Büyükşehir Belediyesi personel alımı için gerekli şartları taşıyan Otobüs Şoförü olmak isteyen adaylar başvurularını başvuru belgeleri ile birlikte elektronik ortamda çevrimiçi olarak gerçekleştirebileceklerdir. Başvuru kılavuzunda yer alan başvuru adresine 18 Ağustos 2023 tarihine kadar başvuruda bulunabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.