İlkokul Mezunu Belediye Kamu İşçi Alımı Başvuruları Başladı

İlkokul Mezunu Belediye Kamu İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Manisa Alaşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 4 Farklı iş için toplam 12 Kadrolu işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İş başvuru süreci haberimizde bulabilirsiniz.

Manisa İlçe belediyesi Alaşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 Kepçe Operatörü, 1 İnşaat ustası,1 Grayder operatörü ve 9 Park Bahçe Bakım işçisi olmak üzere toplam daimi süreli 12 işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Alaşehir Belediyesi 12 işçi alımına kimler başvuru yapabilir?

Kepçe Operatörü ve Grayder Operatörü alımı için İş makinaları(Greyder Operatörü veya Yükleyici Kazıyıcı) belgesine sahip olmak ve sürücü belgesine sahip olmak ve 18 ile 45 yaş aralığında olmak, Vardiyalı çalışmaya engel durumu olmamak gerekiyor.

İnşaat Ustası alımı için İnşaat Ustalık veya Kalfalık belgesine sahip olmak, 18 ile 50 yaş aralığında olmak. Vardiyalı ve İnşaat sahasında çalışmasına engel durumu olmamak, Park ve Bahçe Bakım İşçisi Alımı için En az ilkokul mezunu, 18 ile 45 yaş aralığında, Türk vatandaşı Alaşehir ilçesinde ikamet ediyor, SGK’ dan emekli aylığı almıyor olmak, Erkek personellerde askerlikle ilişiği olmamak ve başvuru kılavuzunda yer alan suçlardan mahkum olmamak genel şartlarını bütün adayların taşıması gerekmektedir.

Daimi süreli işçi alımı başvurusunda istenilen belgeler

Adaylardan istenilen belgeler şunlardır: Nüfus Cüzdan Fotokopisi, İkametgah belgesi, SGK Hizmet döküm belgesi, İŞKUR Kaydı, Adli sicil belgesi, Diploma Askerlik durum belgesi erkek adaylar için istenilecektir. İş başvurusunda bulunacak adaylarını belgeler ile birlikte başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Kamu işçi alımı başvurusu nasıl ne zaman yapılacak?

Gerekli şartları ve iş başvuru belgelerini tamamlayan adaylar başvurularını 20 Ağustos 2023 tarihine kadar gerçekleştirebileceklerdir. Adaylar başvurularını başvuru kılavuzunda yer alan iş başvuru adresine Şahsen gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.