İlkokul Mezunu Kadrolu 5 Ünvanda Kamu İşçi Alımı Başvuruları

İlkokul Mezunu Kadrolu 5 Ünvanda Kamu İşçi Alımı Başvuruları

Antalya Büyükşehir Belediyesi 5 farklı iş için 9 kadrolu işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Detayları, başvuruları ve kamu işçi personel alımı sürecini bu haberimizde bulabilirsiniz.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı İştiraki Antalya İnsan Kaynakları A.Ş. bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 Birim Sorumlusu, 1 Elektrikçi, 1 Görüntü ve Ses Sistemleri Personeli,2 Temizlik Personeli VE 4 Beden İşçisi olmak üzere 9 Kadrolu Personel alımı gerçekleştirilecektir. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı Antalya İnsan Kaynakları A.Ş. bünyesinde daimi kadroda istihdam edilecek işçi personel alımı için detaylar haberimizde.

Antalya Büyükşehir Belediyesi işçi alımına kimler başvurabilir?

Birim sorumlusu alımı için erkek olmak, en az üniversite mezunu olmak, 18 yaşından büyük olmak, analitik ve pratik düşünebilen, bilgisayar programlarını aktif kullanabilen ve yöneticilik vasfına sahip olmak gerekiyor.

Elektrikçi alımı için erkek olmak, 30 ile 45 yaş arlığında olmak, en az lise ve dengi okul mezunu olmak, yüksek gerilim hattı çalışma belgesine sahip olmak, tercihen 10 yıllık iş tecrübesine sahip olmak gerekiyor.

Görüntü ve Ses Sistemleri İşçi alımı için 25 ile 45 yaş aralığında olmak, ses ve görüntü sistemleri belge sahibi olmak, dijital ses ve ışık masalarını kullanabilen, vardiyalı çalışma engeli olmayan, ses ve sahne ışık tekniği ve görüntü sistemleri konusunda bilgi sahibi, genel yayın ve canlı müzik işleyişini kontrol edebilecek olan, ses ve ışık envanterinin bakım, onarım ve kullanımını takip edecek, dijital ve analog mikser kullanabilen adaylar başvurabilir.

Temizlik İşçisi alımı için en az ilkokul mezunu olmak, 25 ile 45 yaş aralığında olmak, erkek adayların askerlikle ilişiği olmamak, Antalya il sınırlarında ikamet ediyor olmak gerekiyor.

Beden İşçisi alımı için 18 ile 35 yaş aralığında olmak ve başvuru kılavuzunda belirtilen genel şartları taşımak şartlarını taşıyan adayların başvurusu kabul edilecektir.

Başvuru sürecinde hangi belgeler gereklidir?

Aday olmak isteyen istekli adaylar gerekli başvuru şartlarını taşıdıkları iş için başvurularını Ön başvuru formu doldurarak gerçekleştirebileceklerdir.

ABB işçi alımı başvuru süreci nasıl tamamlanacak?

Gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını 11 Ağustos 2023 tarihine kadar başvurularını Şahsen ön başvuru formu doldurularak tamamlanacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.