İŞKUR Yeni İlan Yayımlandı! 40 Kamu İşçi Personel Alımı Başladı

İŞKUR Yeni İlan Yayımlandı! 40 Kamu İşçi Personel Alımı Başladı

Belediye bünyesinde istihdam edilmek üzere geçici deneme süreli 1 Eski hükümlü Beden işçisi ve 39 Genel Beden işçisi olarak istihdam edilecek 40 kamu işçi personeli alımı yapılacaktır.

İŞKUR üzerinden istihdam yapılmaya devam ediliyor. İŞKUR’ da yayımlanan yeni kamu işçi alımı ilanına göre noter kurası ile belirlenecek 40 işçi alımı gerçekleştirilecektir. İş başvuru süreci yazımızda sizler için hazırladık.

40 Kamu İşçi Alımı Başvuru Tarihleri

İlçe Belediyesi bünyesinde Noter kurası ile belirlenecek 40 Kamu İşçi Alımı için adaylar iş başvurularını 20 Ekim 2023 tarihine kadar iş başvurularını tamamlayabileceklerdir.

İŞKUR 40 İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Adaylar iş başvurularını İŞKUR resmi internet adresinden ve İŞKUR telefon 170 numaralı hat üzerinden iş başvurularını tamamlayabileceklerdir.

40 İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Adaylar iş başvurusu için Kimlik fotokopisi, Sağlık Raporu, Öğrenim durumu gösterir belge, Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği, Yerleşim yeri belgesi, Adli sicil kaydı. Askerlik durum belgesi erkek adaylar için 2 Adet vesikalık resim son 6 ay içerisinde çekilmiş olmalıdır.

Bornova Belediyesi 40 işçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

39 Genel Beden işçisi alımı için en az ilköğretim mezunu en fazle lise mezunu olmak. 18 ile 35 yaş aralığında olmak. Bornova İlçesinde ikamet ediyor olmak. Erkek adayların askerlikle ilişği olmamak. 01.05.2024 tarihine kadar tecilli olmak. Herehnagi bir sosyal güvenlik kurumundan emekli malul veya farklı ad alyında aylık almıyor olmak. İŞKUR İş İlan No (00007863187)

1 Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralananların başvuru yapabileceği Beden işçisi alımı için 18 yaşını tamamlamış 40 yaşını geçmemiş olmak. En az İlköğretim en fazle Ortaöğretim mezunu olmak. Eski Hükümlü (Müddetname) belgesine sahip olmak. İŞKUR İş İlan No (00007863171) Affa Uğrasalar dahi başvuru için sayılan suçlardan hükümlü olmamak.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum