İsttelkom ve İSBAK Personel Alım İş İlanları Yayımladı

İsttelkom ve İSBAK Personel Alım İş İlanları Yayımladı

İsttelkom Elektronik Haberleşme ve Altyapı Hizmetleri Kurumu daimi kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Başvurularda en az 3 yıl IT mühendisliği deneyim isteniyor. İstanbul Bilişim ve Akıllı Kent Teknolojileri İSBAK daimi süreli muhasebe uzmanı alaca

İSBAK Muhasebe uzmanı iş ilanı yayımlayan İSBAK, 2 kişilik açık unvan sayısı olduğunu belirtti. Başvuru yapacak adayların, 28 Haziran 2023’e kadar işlemleri tamamlaması gerekiyor.

İSBAK Başvuru Adresi Şekli

Adaylar, başvuru adresi olan, kariyer.ibb.istanbul sayfasından işlem yapabilecek. Başvurularda posta ve doğrudan işlem kabul edilmeyecek.

İSBAK Müracaat Koşulları & Belgeler

Muhasebe uzmanı olarak başvuru yapacak adayların, muhasebe kayıtları yapabilmesi gerekiyor. Ayrıca maliyet muhasebe süreçlerine hakimiyet gerekiyor. Ay sonu, yılsonu kapanışları ve hak ediş süreçleri konularında bilgi sahibi olması istenmekte. İstenen belgelerde de diploma örneği olması koşulu bulunuyor.

Personel alımı için mülakat konusunda bilgilendirme direkt olarak başarılı adaylara bilgi şeklinde verilecek.

İsttelkom İstanbul Şişli İsttelkom Haberleşme Altyapı Kurumu personel alımı yapacağını duyurdu. Adayların, istenen koşulları yerine getirmesi ve başvuru tarihleri arasında müracaatları eksiksiz şekilde tamamlaması gerekiyor.

İsttelkom Hangi Meslekte Kaç Kişi Alınacak? Başvuru Tarihleri

Yapılacak kamu personeli alımları data center IT mühendisi pozisyonunda olacak. Alınacak olan kişi sayısı 4 olarak belirtiliyor. Adayların, 20 Haziran 2023 tarihine kadar başvurularını eksiksiz şekilde tamamlaması isteniyor.

İsttelkom Başvuru Adresi Şekli ve Müracaat Koşulları

Başvuru yapacak adaylar kariyer.ibb.istanbul adresi üzerinden işlemleri tamamlayacak.

Müracaat koşulları içinse aşağıdaki detaylara uygun olmak gerekiyor: Lisans bölümlerinden bilgisayar, elektronik, endüstri mezunu olmak gerekiyor. Ayrıca teknik lise ön lisans veya lisans derecesi şartı aranıyor. Başvuracak adayların, bilgi teknolojileri konusunda deneyimli olmaları isteniyor. SCCM, Microsoft Exchange gibi konularda bilgi sahibi olmak da önemli şartlar arasında. IT departmanı evrakları arasında ise özgeçmiş belgesi bulunuyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.