Kadın-Erkek Kadrolu 8 Farklı Alanda İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Kadın-Erkek Kadrolu 8 Farklı Alanda İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Kamuda görevlendirilmek üzere Kadrolu 24 İşçi Alımı gerçekleştirilecektir. Kütahya Belediyesinde çalıştırılmak üzere 8 Farklı iş için toplam 24 işçi alımı yapılacaktır. Sizler için detaylar ve başvuru süreci haberimizde.

Kütahya Belediye Başkanlığına yeni işçi alımları başladı. Belediye bünyesinde kadrolu 8 Farklı iş için 24 işçi alımı yapılacak açık işler; 1 kadın ürün dağıtıcısı, 15 erkek beden işçisi,1 kadın kültürel hizmet görevlisi,1 erkek elektromekanik bakım ve onarıcı personeli, 1 erkek çevre teknikeri, 3 erkek beko loder operatörü, kadın arşiv destek personeli ve 1 kadın veya erkek olabilir çevre mühendisi işleri için toplam daimi süreli 24 işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Kimler iş başvurusu yapabilir şartlar nelerdir?

Adaylarda aranan genel şartlara bakalım. Başvuru yapacak adaylar Türk vatandaşı olmak, 18 ile 80 yaş aralığında olmak, Erkek adaylarda askerlikle ilişiği olmamak, Affa uğrasalar dahi belirli suçlardan suçlu bulunmamak, SGK kurumlarından emekli aylığı almıyor olmak, Adli sicil kaydı olmamak, İş başlangıcı yapılacak personelin herhangi bir sağlık sorunu olmaması gerekmektedir. Ayrıca iş başvurusu kabul edilecek adayların Kütahya merkezde ikamet etmesi gerektiği belirtilmektedir.

İş başvuru belgesi nelerdir?

Kütahya Belediye İş başvurusunda bulunmak isteyen adaylardan herhangi bir belge talebi olmayacaktır. Başvurular Elektronik ortamda Online olarak yapılacak olup Şahsen veya Posta yolu ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Kütahya Belediyesi işçi alımı başvurusu ne zaman yapılabilir?

Kütahya Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilecek 24 İşçi alımı için adaylar başvurularını en geç 18 Ağustos 2023 saat 17:00 a kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylar için bu tarihten sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacağı bildirildi.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.