Kadın Erkek KPSS’siz Kadrolu 92 İşçi Alımı Yapılacak

Kadın Erkek KPSS’siz Kadrolu 92 İşçi Alımı Yapılacak

Büyükşehir Belediyesi Personel A.Ş. bünyesinde çalıştırılmak üzere 2 farklı unvanda kadın erkek 92 daimi süreli işçi alımı gerçekleştirilecektir. İşçi Alımı başvuru süreçleri haberimizde bulabilirsiniz.

Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 10 Çöp kamyon şoförü 24 Kadın Temizlik görevlisi ve 58 Erkek temizlik görevlisi olmak üzere toplam 92 kadrolu işçi alımı yapılacaktır. Detaylara başlıyoruz.

Kadın Erkek Kadrolu İşçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

92 İşçi alımı için başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan şartlar; Kamyon Şoförü alımı için En az C sürücü belgesine sahip olmak, SRC4 belge sahibi olmak, Psikoteknik belgesini almış olmak, Erkek adayların askerlikle ilişiği olmamak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak ve Başvuru kılavuzunda yer alan suçlardan affa uğrasalar dahi mahkum olmamak.

Temizlik Personeli alımı için adaylarda aranan şartlar; En az Okur yazar belge sahibi olmak, Emekliliğe hak kazanmamış olmak, Erkek adaylar için Askerlik le ilişiği olmamak ve Anayasal düzene ve devlete karşı işlenmiş suçlardan affa uğrasalar dahi mahkum olmamak şartlarını taşıyan adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı İş Başvuru Belgeleri Neler?

Aday olmak isteyen istekliler başvuru şartlarını taşıdıklarında istedikleri pozisyon için iş başvurusunda Özgeçmiş, Diploma veya Mezuniyet belgesi, Adli sicil belgesi, Askerlik durum belgesi sadece erkek adaylardan talep edilecektir. SGK Barkotlu hizmet döküm belgesi ve Çöp Kamyon şoförü için ayrıca SRC belgesi, Psikoteknik belgesi, Ehliyet fotokopisi, E devletten alınan Ehliyet ceza belgesi son iki yıllık olmak şartı ile istenilen pozisyona iş başvurusunda bulunabileceklerdir.

Peki Başvuru Yeri ve Zamanı İçin Nasıl Başvuru Yapılacaktır?

Adaylar gerekli şartları taşıdıklarında istenilen belgeler ile birlikte başvurularını şirket merkezine bizzat iş başvurusunda istenilen belgeler ile birlikte en geç 11 Ağustos 2023 tarihi dahil başvuruda bulunabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.