Kadrolu 147 İşçi Personel Alımı! İBB Başvuru Ekranı Açıldı

Kadrolu 147 İşçi Personel Alımı! İBB Başvuru Ekranı Açıldı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Bünyesinde görevlendirilmek üzere 7 farklı unvanda 147 Daimi süreli işçi personel alımı başvuruları için detaylar haberimizde bulabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediye İBB Başkanlığı İSTAÇ bünyesinde görevlendirilmek üzere 52 mekanik temizlik şoförü,31 ağır vasıta şoförü, 2 elektrik teknikeri, 3 makine teknikeri teknisyeni, 52 iş makinası operatörü, 3 kantar operatörü ve 4 işçi olmak üzere kadrolu 147 işçi personel alımı gerçekleştirilecektir.

İBB İSTAÇ işçi alımı başvuru şartları neler kimler başvuru yapabilir?

Mekanik temizlik şoförü alımı için istenilen şartlar: erkek olmak, en az ilkokul mezunu olmak, 20 ile 45 yaş aralığında olmak, C sürücü belgesine sahip olmak, SRC3 veya SRC4 belge sahibi olmak, Psikoteknik belge sahibi, askerliğini yapmış ve zemin yol süpürme ve temizleme operatörlük belgesi işlenmiş G sürücü belge sahibi olan adaylar başvuruda bulunabileceklerdir.

Ağır vasıta şoförü alımı başvuru şartları: en az ilkokul mezunu erkek, 25 ile 40 yaş aralığında vardiyalı çalışmaya uygun, askerlikle ilişiği olmayan, erkek CE sürücü belge sahibi, SRC2-4 ve Psikoteknik belgesi olan aday adaylar başvuruda bulunabileceklerdir.

Elektrik teknikeri ve makine teknisyeni teknikeri alımı için şartlar: erkek olmak, 20 ile 40 yaş aralığında Tercihen Önlisans mezunu veya meslek lisesi elektrik bölüm mezunu, en az 3 yıl iş deneyimi olan, en az tesis işletimi 1 yıl deneyimli olan, alçak gerelim ve pano bakım işlerine hakim ve başvuru kılavuzunda yer alan diğer özel şartları taşımak gerekiyor.

İş makinesi operatörü alımı: elleçleme, lastikli yükleyici, telehander, foklift kullanabilen ve foklift sürücü belge sahibi olan, erkek, faaliyet alanında 20 ile 40 yaş aralığında olan, takım çalışmasına uygun olan adaylar başvuruda bulunabilirler.

Kantar operatörü ve işçi alımı başvuru şartları: erkek 20 ile 40 yaş aralığında Excel kullanabilen, bilgisayarı aktif kullanabilen, tercihen SAP sistemine hakim, takım çalışmasına uyum sağlayabilen iletişim kabiliyeti yüksek herhangi bir sağlık sorunu olmayan, toza ve kokuya alerjisi olmayan adaylar başvuruda bulunabilir.

Başvuru için istenilen belgeler neler?

Gerekli şartları taşıyan adaylar başvuru yapmak istediklerinde başvuru esnasında herhangi bir belge talebinde bulunulmayacak olup iş başlangıcı yapmaya hak kazanan adaylardan gerekli belgeler talep edilecektir.

Başvuru ne zaman nasılı yapılacak?

Adaylar başvurularını elektronik ortamda herhangi bir belge olmadan başvurularını online olarak gerçekleştirebileceklerdir. Başvuru için son başvuru tarihi 14 Ağustos 2023 tarihi olarak bildirilmiştir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.