Kadrolu Büro Personeli İşçi Personel Alımı! Yeni Başvuru

Kadrolu Büro Personeli İşçi Personel Alımı! Yeni Başvuru

İzmir Büyükşehir Belediye Şirketi olan İzmir İnovasyon ve Teknoloji A.Ş. bünyesinde çalıştırılmak üzere 4 farklı unvan için 14 Kadrolu İşçi alımı gerçekleştirileceği İlanen duyuruldu. İşçi alımı tüm detayları bu yazımızda.

İzmir Büyükşehir Belediyesinde İstihdam edilmek üzere İZTEK iştirakinde görevlendirilmek üzere 6 Büro personeli, 5 Yazılım geliştirici, 2 Grafiker,1 Proje Yöneticisi unvanlarında daimi süreli işçi alımı gerçekleştirilecektir. İşte İş Başvuru Süreçleri

İZTEK Kimler Başvuruda Bulunabilir?

İZTEK bünyesinde görevlendirilecek personellerin başvuru şartları: Proje Yöneticisi alımı Bilgisayar Mühendisliği veya Yazılım Mühendisliği bölümü mezunu, Net programlama C# program dillerini bilen, Tercihen B sürücü belge sahibi, Araştırma projelerinde görev almış olmak gerekiyor

Grafiker alımı şartları: Güzel Sanatlar Fakültesi veya Teknik Üniversitelerin Tasarım bölümü mezunu en az 2 yıl deneyimli, Autodesk Fusion konusunda bilgili Adobe İllustrator, Photoshop, İndesing, Premier ve Office programlarını bilen, Grafik tasarımı Illustrasyon geliştirme konusunda tecrübeli olmak gerekiyor

Yazılım Geliştirici personel alımı şartları: üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, C#, Python, MSSQL, MYSQL, ReactJD dillerini iyi bilmek, React Native ve Elastisearch teknolojisini iyi bilmek ve tercihen B sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

Büro Personeli alımı şartları: lisans mezunu olmak, Esnek çalışma için engel durumu olmamak, Microsoft Office programlarına hakim, erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, tercihen B sürücü belgesine sahip adaylar başvuruda bulunabileceklerdir.

Büyükşehir Belediyesi İzmir İşçi Alımı İşçi Başvuru Belgeleri Nelerdir?

Başvuru yapmak için gerekli şartları sağlayan adaylar başvurularını başvuru yapmak istedikleri bölümü belirterek özgeçmiş belgesi ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir. Başvurusu uygun görülen adaylardan iş başı yapmaya hak kazandıklarında gerekli belgeler talep edilecektir.

İZTEK İş Başvuru Yer ve Zamanı

Gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını online olarak e-mail olarak yapacaklardır. Başvuru için istenilen özgeçmiş belgesi ile birlikte başvuru sürecini 13 Ağustos 2023 tarihine kadar elektronik ortamda tamamlamayan adayların başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.