Kadrolu Devlet Personeli Alımı Yapılacak! 3 Branşta Güncel İlan

Kadrolu Devlet Personeli Alımı Yapılacak! 3 Branşta Güncel İlan

Kamu kurumu bünyesinde kadrolu devlet personeli alımı başvuruları alınacak. Genel İdari Hizmetler sınıfı 8. derece kadrolar için başvuru tüm detayları bu yazımızda.

Kamu kurumunca yeni devlet personeli alımı başvuruları alınacak. “Zeytinburnu Belediyesi” memur alımı başvurusu Eylül ayı kamu ilanına dair tüm süreci, şartları bu haberimizde hazırladık. 4/A kadrolu olmak üzere Genel İdari Hizmetler GİH sınıfı 8. derece kadrolar için olacak vezneden, bilgisayar işletmeni ve tahsildar alımı için tüm süreç ve şartlar şu şekildedir:

Devlet personeli alımı genel şartları

Başvuru için adayların 657 DMK’daki şartları taşıması, T.C. vatandaşı olmak, askerlikle ilişiği olmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı ya da bedensel engeli bulunmamak, en az “B” ehliyeti olmak şartları yer alıyor. Ayrıca tüm unvanların KPSS’den en az 70 puan alması istenmektedir.

Zeytinburnu Belediyesi memur alımı nitelikleri nelerdir?

Veznedar alımı 1 kadro GİH 8. derece “İktisat, İstatistik, Maliye, Matematik, Ekonomi, Ekonometri, Ekonomi ve Finans, Muhasebe, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Finans ve Bankacılık” programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

Tahsildar alımı 2 kadro GİH 8. derece “İktisat, İstatistik, Maliye, Matematik, Ekonomi, Ekonometri, Ekonomi ve Finans, Muhasebe, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Finans ve Bankacılık” programlarının birinden mezun olmak gerekiyor.

Bilgisayar İşletmeni alımı 3 kadro GİH 8. derece “İktisat, İşletme, Maliye, Muhasebe, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Finans ve Bankacılık, Kamu Yönetimi” programlarının birinden mezun olmak, en az “B” sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, MEB onaylı Bilgisayar İşletmeni sertifikasına sahip olmak veya mezun olduğu okulda bilgisayar dersi gördüğünü belgelemek gerekiyor.

Kamu memur alımı başvuru süreci nasıl olacak?

Zeytinburnu Belediyesi bünyesinde kamu memur alımı için süreç Eylül’de başlayacak. Adaylar 11-15 Eylül’de başvurularını “Beştelsiz Mahallesi Belediye Caddesi No:5 Zeytinburnu/İstanbul” adresine yapabilecekler. Başvurular Belediye Yazı İşleri Müdürlüğüne şahsen, postayla ya da e-posta ile yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum