Kamu Hizmet İşçisi Alımı 7 Farklı İş İçin Güncel İş İlanı Başvuruları

Kamu Hizmet İşçisi Alımı 7 Farklı İş İçin Güncel İş İlanı Başvuruları

Belediye bünyesinde çalışacak toplam 34 işçi alımı için 7 farklı iş kolunda görev alacak kamu hizmet işçisi alınacaktır. Başvuru süreci 27 Mayıs 2024 tarihinde başlayacaktır.

Tam zamanlı ve geçici süreli istihdam edilecek 7 Servis Elemanı, 10 Mutfak Elemanı, Kasiyer, 4 Güvenlik Görevlisi, 6 Plaj Görevlisi, 2 Otopark Görevlisi ve 4 Cankurtaran toplam 34 kamu hizmet işçisi istihdam edilecektir. İşte başvuru süreci ve detaylar sizlerle.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Zamanı

Kamu hizmetlerinin karşılanması ve vatandaşlara daha kaliteli ve sürekli hizmet sağlamak amacıyla belediye Kamu hizmet işçisi alımı yapmaktadır. Kamu hizmet işçisi olmak isteyen kişiler için başvurular 27 ile 29 Mayıs 24 tarihlerinde yapılabilecektir.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler Neler?

Adaylar 7 farklı iş için görev yapacakları şartlarını taşıdıkları iş için müracaatlarını Özgeçmiş(CV) ile müracaat edeceklerdir. Başvurusu kabul edilen ve mülakatta başarılı olup işe başlayacak adaylardan belgeleri daha sonra talep edilecektir.

Belediye Kamu Hizmet İşçisi Alımı Müracaat Şartları

Adaylar için aranan iş başvuru nitelikleri; Türk vatandaşı olmak. 18 Yaşını tamamlamış olmak. Herhangi bir Kurumdan emekli olmamak. Affa uğrasalar dahi belli suçlardan mahkum olmamak. Görev yapmasına engel akıl ve bedensel rahatsızlığı olmamak. Urla’da İkamet ediyor olmak. Güvenlik personeli için Silahsız Özel Güvenlik Belgesine sahip olmak. Kasiyer, Otopark ve Plaj görevlisi için iyi derecede İngilizce biliyor olmak.

Urla Belediyesi İşçi Alımı Başvurular Nerden Yapılacak?

İzmir Urla Belediye Başkanlığı iştiraki bünyesinde görev alacak adaylar başvuru kılavuzunda belirtilen e mail adresi üzerinden iş başvurularını CV göndererek süresi içinde tamamlayabilecektir.

İzmir Urla Belediyesi Kamu Hizmet İşçisi Alımı Müracaat Kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.