Kamu Kurumu Büro ve Danışma Memuru Alımı! Yeni İlan

Kamu Kurumu Büro ve Danışma Memuru Alımı! Yeni İlan

4 Farklı unvanda memur ve işçi alımı gerçekleştirecek. Kamu kurumunda istihdam edilmek üzere kadrolu 6 personel alımı için datayalar haberimizde işte başlıyoruz.

Kamu Kurumunda istihdam edilmek üzere görev alacak personellerin unvanları; 3 Beden İşçisi, 1 Danışma Memuru, 1 Haberleşme Cihazları Bakım ve Onarım Personeli ve 1 Büro Memuru olmak üzere kadrolu 6 personel alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Kurumu Büro ve Danışma Memuru Alımı Başvuru Şartları

Küçükçekmece Belediyesi KİTAŞ bünyesinde çalıştırılacak personeller için aranan şartlar;

Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Belirli suçlardan Affa uğrasalar dahi mahkum olmamak, Görev yapmasına engel durumu olmamak, Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmamak ve Herhangi bir SGK kurumundan emekli aylığı almıyor olmak genel şartlarını taşımak gerekmektedir. Ayrıca Unvanlara göre beden işçisi alımı için En az ilkokul mezunu olmak ve Avrupa yakasında ikamet ediyor olmak. Danışma Memuru alımı için en az lise mezunu olmak. Bayan olmak ve Küçükçekmece ilçe sınırlarında ikamet ediyor olmak. Haberleşme Cihazları Bakım ve Onarım Personeli alımı için Erkek olmak lise mezunu olmak Küçükçekmece’de ikamet ediyor olmak. Büro Memuru alımı için En az lise mezunu erkek veya bayan olmak. Avrupa yakasında ikamet ediyor olmak.

İstanbul Belediyesi KİTAŞ Personel Alımı Başvuruda İstenilen Belgeler Neler?

Gerekli şartları taşıyan istekliler başvurularını kimlik fotokopisi, ikamet belgesi, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi (erkek adaylar için istenecektir) ve İŞKUR İş arayan belgesi ile birlikte başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Başvuru Ne Zaman Nasıl Yapılacaktır?

Adaylar başvurularını başvuruda istenilen belgeler ile birlikte 9 Ağustos 2023 tarihi dahil olmak üzere elektronik ortamda kurumun e-posta adresine gerçekleştireceklerdir. Uygun görülen başvuru sahipleri mülakat için çağrılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.