Kamu Kurumu Daimi Çalışacak 120 Güvenlik Görevlisi Bulamıyor

Kamu Kurumu Daimi Çalışacak 120 Güvenlik Görevlisi Bulamıyor

Büyükşehir Belediyesi Daimi süreli çalışacak tam zamanlı istihdam edilecek 120 güvenlik Görevlisi personel bulamıyor. Yıl içerisinde birçok kez ilana çıkmasına rağmen özel güvenlik görevlisi bulamıyor.

Büyükşehir daha önceden yaptığı ilanı tekrar yayımladı. 120 Özel güvenlik görevlisi alımı gerçekleştirecektir. Özel Güvenlik Görevlisi olarak görev yapacak adaylar belirsiz süreli istihdam edilecektir.

Büyükşehir 120 Güvenlik Görevlisi İş Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Aday olmak isteyen gerekli iş başvuru şartlarını taşıyan adaylar iş başvurularını sadece elektronik ortamda başvuru kılavuzunda belirtilen internet adresi üzerinden gerçekleştirebilecektir. Başvurular başladı.

Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Tarihleri

Tam zamanlı ve daimi süreli istihdam edilmek üzere Büyükşehir bünyesinde istihdam edilecek 120 Özel güvenlik personeli alımı için adaylar iş başvurularını 14 Kasım 2023 tarihine kadar online olarak başvuruda bulunabileceklerdir.

Büyükşehir Güvenlik Personel Alımı Başvuru Belgeler Neler?

120 Güvenlik Görevlisi alımı için adaylar iş başvurularını başvuru kılavuzunda belirtilen Web adresinden sadece özgeçmiş belgelerini oluşturarak başvurularını tamamlayabileceklerdir.

İBB 120 Özel Güvenlik Başvuru Koşulları Neler?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istgüven iştirakinde daimi süreli istihdam edilmek üzere 120 Özel Güvelik Görevlisi alımı için 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine dair Kanunu 10. Maddesinde belirtilen başvuru şartlarını taşıyor olmak. Valilik onaylı silahlı/ silahsız Özel Güvenlik kimlik kartına sahip olmak. Güvenlik Görevlisi olarak en az 1 Yıl iş tecrübesine sahip olmak. Kadın ve Erkek adaylar başvuruda bulunabilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
18 Yorum