Kamu Kurumuna Vasıfsız 13 İşçi Alımı Başvurular Başladı

Kamu Kurumuna Vasıfsız 13 İşçi Alımı Başvurular Başladı

İzmir ilçe belediyesi ödemiş belediye başkanlığı personel limited şirketi bünyesinde istihdam edilmek üzere belirli süreli görevlendirilecek 13 beden işçisi alımı yapacağını İŞKUR üzerinden ilanen duyurdu.

İŞKUR kurum dışı işçi alımı ilanlarında yer alan duyuruya göre İzmir Ödemiş İlçe Belediyesinde istihdam edilmek üzere 13 vasıfsız beden işçisi alımı yapacağını bildirdi. İşçi alımı başvuru süreçleri ve detaylar haberimizde

Ödemiş Belediyesi İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

Ödemiş Belediyesi 13 belirli süreli işçi alımı başvuru şartları; 18 yaşını tamamlamış olmak, Ödemiş ilçe sınırlarında ikamet eden adayların başvuruları dikkate alınacaktır.Herhangi bir Sosyal güvenlik kurumundan herhangi bir isim altında emekli aylığı almıyor olmak, Devletin güvenliğine karşı suçlar ile Anayasal düzene karşı milli savunmaya karşı Devlet sırlarına karşı suçlar, casusluk, zimmet, irtikap, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanma, hileli iflas , ihaleye fesat karıştırma, edinim ifasına fesat karıştırma, suçtan edinilen mal varlığını aklama ve kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak.

Beden İşçisi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvuru için Dilekçe, kimlik fotokopisi, İkametgah Diploma, Sabıka kaydı belgeleri ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir.

Başvuru Ne Zaman Nasıl Yapılacak?

Aday olmak isteyen istekliler başvurularını istenilen belgeler ile birlikte 3 Ağustos 2023 tarihine kadar Cumhuriyet Mah. Atatürk Cad. No:14 Ödemiş/İzmir adresine yapabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.