Kamuya 4 Branş En Az İlkokul Sürekli İşçi Personel Alımı Bugün Başladı

Kamuya 4 Branş En Az İlkokul Sürekli İşçi Personel Alımı Bugün Başladı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Kadrolu İşçi Alımlarına bir yenisini daha eklediğini duyurdu. Hemen bu yazımızda kamu işçi alımına dair tüm detayları bulabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı daimi süreli işçi alımında 15 Aşçı, 15 Aşçı Yardımcısı, 4 Garson ve 1 Uzman Teknik Personel olmak üzere toplamda 35 işçi alımı gerçekleştirecektir. Büyükşehir Belediye başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 4 farklı işte görev verilmek üzere 35 İşçi personel alımına dair tüm detaylar haberimizde.

İBB 35 İşçi Alımı Başvuru Koşulları Neler?

İstanbul büyükşehir Belediye Başkanlığı Bünyesinde çalışmak isteyen adaylarda aranan koşullar: Aşçı, Aşçı Yardımcısı ve Garson Alımı için en az ilkokul mezunu olmak, temizlik kurallarına dikkat eden, MEB onaylı hijyen belgesine sahip, tercihen meslek lisesi yiyecek ve içecek servis hizmetlerinden mezun olmuş, gıda işletmelerinde çalışmasında sağlık yönünden herhangi bir engeli olmayan, vardiyalı çalışmasında sorunu olmayan bay ve bayan adaylar aşçı alımı için başvuruda bulunabilecekler. Aşçı yardımcısı ve garson alımına sadece erkek adayların başvuruları kabul edilecektir.

Uzman Teknik Personel Alımı: Mühendislik bölümünden mezun olmak, MS Office programlarını profesyonelce kullanabilmek, iş etüdü zaman etüdü ve iş analizi yapabilecek, iş- verimlilik analizleri tekniklerini bilen ve raporlama yapabilen, programlama dillerinden en az bir tanesini bilen, iletişim yeteneği ve insan ilişikleri güçlü olan bay ve bayan adayların başvuruları kabul edilecektir.

Büyükşehir Belediyesi 35 Kadrolu İşçi Alımı Başvuru Evrakları Neler?

İstanbul Büyükşehir Belediyesinde çalışmak isteyen gerekli iş başvuru koşullarını taşıyan adaylar başvurularını herhangi bir belge olmadan sadece iş başvuru kılavuzundaki internet adresine özgeçmişlerini yükleyerek iş başvurularını gerçekleştirebileceklerdir.

İBB İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Ne Zaman Yapılacak?

Gerekli iş başvuru şartlarını sağlayan adaylar başvurularını aşağıda yer alan İBB İşçi alımı iş başvuru kılavuzundaki internet adresine elektronik olarak başvuruda bulunabileceklerdir. İş başvuruları 1 ile 3 Eylül 2023 tarihlerinde yapılabilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.