Kamuya 5 Şehre 49 Personel Alımı! KPSS Şartı Aranmadan

Kamuya 5 Şehre 49 Personel Alımı! KPSS Şartı Aranmadan

Kamuda çalıştırılmak üzere 5 Belediye yeni işçi personel alım ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar başvuru kılavuzlarında başvuru şartları ve tüm detaylar yer aldı. Bu ilanlara başvuru için KPSS şartı aranmıyor.

5 Belediye kamuda çalıştırılmak üzere personel ve işçi alımları yapılmaktadır. Adaylar başvuru kılavuzunda yer alan başvuru şartlarını taşıyorsa haberimizde yer alan başvuru tarihleri içerisinde işlemlerini yapabilecek.

Bolkar Konya Ereğli Belediyesi ‘nde görevlendirilmek üzere 15 beden işçisi alımı yapılmaktadır. 18 Yaşını tamamlamış en az ilkokul mezunları başvuru yapabilecek. Adaylar başvuru kılavuzunda yer alan istenen belgelerle birlikte 18 Temmuz 2023 tarihine kadar başvuru yapacak.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi ‘nde çalıştırılmak üzere 4 beden işçisi alımı yapılıyor. En az lise mezunu olup, 35 yaşından gün almamış olmak ve en az B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak şart. Başvurular 17 Temmuz 2023 tarihine kadar özgeçmiş hazırlanıp başvuru kılavuzunda yer alan e postaya gönderilerek yapılacaktır.

Yalova Termal Belediyesi 10 daimi temizlik işleri personeli alımı yapılacak. En az ilköğretim mezunu 20-52 yaş arası kişiler başvurabilecektir. Başvurular 18 Temmuz 2023 tarihine kadar başvuru kılavuzunda yer alan adrese yapılacaktır.

İstanbul 10 Beden işçisi temizlik personeli alınacak. En az ilkokul mezunu kadın erkek adaylar başvurabilecektir. 17-21 Temmuz 2023 tarihleri arasında başvuru kılavuzunda yer alan adrese başvuru yapılacak.

Bursa Osperos 10 Çöp Personeli alımı gerçekleştirilecek. Emekli olmamak, Emeklilik Şa(ları Taşımamak, Bedenen sağlıklı olmak, Arşiv araştırması yönetmelik şaıtlarına haiz olmak, Vardiyalı çalışma şartlarına uyqun olmak, Herhangi bir bulaşıcı hastalığı taşımamak şart. Başvurular 17-21 Temmuz 2023 tarihleri arasında kılavuzda belirtilen adrese istenen belgelerle giderek şahsen yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum