Kamuya Büro Personeli ve Temizlik Personeli Alımı Yarın Başlıyor

Kamuya Büro Personeli ve Temizlik Personeli Alımı Yarın Başlıyor

İzmir Büyükşehir Belediye başkanlığı daimi süreli İşçi personel alımı ilanı yayımladı. İBB bünyesinde görevlendirilmek üzere Büro ve Temizlik işçi personel alımı gerçekleştirilecektir.

İzmir Büyükşehir Belediye başkanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 4 Büro personeli ve 1 Temizlik personeli olmak üzere toplam kadrolu 5 işçi personel alımı gerçekleştirilecektir. İşte Başvuru detayları siz değerli okurlarımız için derledik.

İş başvurusunda aranan nitelikler neler?

Başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aran nitelikler; Büro Personeli Alımı En az Ön lisans mezunu olmak, Bilgisayar Office programlarına hakim olmak, Adli sicil kaydı olmamak, Herhangi bir sağlık sorunu olmamak ve Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış olmak.

Temizlik Personel Alımı için En az lise mezunu düzenli ve sistemli çalışan, Adli sicil kaydı olmayan, Temizlik ilerinde çalışmasında sağlık açısından sorun olmayan askerliğini yapmış erkek adaylar için aranan şartlardır.

Büyükşehir Belediyesi işçi alımı başvuru belgeleri nelerdir?

İzmir Büyükşehir Belediyesinde istihdam edilmek üzere gerekli şartları taşıyan adaylar başvurularını özgeçmiş(CV) ile birlikte yapabileceklerdir. Adaylar başvurularını elektronik ortam da gerçekleştirebileceklerdir.

İzmir Belediyesi iş başvurusu ne zaman yapılabilir?

Adaylar başvurularını 21 ile 23 Ağustos 2023 tarihlerinde elektronik olarak başvuru kılavuzunda yer alan internet adresine gerçekleştirebileceklerdir. Son başvuru tarihinden sonra ve Farklı yapılacak başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.