Kamuya Destek Personeli Yardımcı Hizmetler ile Makam Şoförü Alımı

Kamuya Destek Personeli Yardımcı Hizmetler ile Makam Şoförü Alımı

Belediye Başkanlığı tarafından daimi kadrolu Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler) ile Makam Şoförü alımı yapılmaktadır. Başvuru şartları için hazırlanan haberimizi ziyaret edebilirsiniz.

Belediye Başkanlığı ‘nca güncel Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler) ve Makam Şoförü alımı için ilanlar yayımlandı. Başvuru süreci hakkındaki detaylar haberimizde.

Başvurular İŞKUR noktalarında, internet sitesinde veya telefon hattı (170) aranarak yapılacaktır. Başvuru yapacak adayların haberimizde yer alan iş ilan numaraları not ederek bunlarla işlemlerini gerçekleştirmeleri gereklidir. 21 Temmuz 2023 tarihinde başvurular bitecektir.

Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler) alımı için Üniversite veya Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı hijyen belgesine sahip olmak, Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler) mesleğinde en az 5 (Beş) yıl tecrübeli olmak ve bunu belgelendirebilmek, Başvuru tarihi itibariyle Ordu/Perşembe'de ikamet ediyor olmak.

Makam Şoförü alımı başvurusu için Üniversite veya Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı ilk yardım sertifikasına sahip olmak, Makam şoförü mesleğinde en az 3 (Üç) yıl tecrübeli olmak ve bunu belgelendirebilmek, Seyahate engel bir durumu bulunmamak, E sınıfı sürücü belgesi, SRC 2 ve SRC 4 belgelerine sahip olmak.

Tüm Kadrolar İçin Belirlenen Ortak Şartlar

Çalışmaya engel (alerji, astım, bronşit, koah, göz hastalıkları) durumunun bulunmadığını tam teşekküllü devlete bağlı resmi sağlık kuruluşlarından sağlık raporu alarak belgelemek, Başvuru tarihi itibariyle Ordu Perşembe'de ikamet ediyor olmak şart.

Ordu Perşembe Belediyesi Makam Şoförü İş İlan No (00007656634)

Ordu Perşembe Belediyesi Destek Personeli (Yardımcı Hizmetler) İş İlan No (00007656407).

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum