Kamuya En az İlköğretim Mezunu 41 Meslek Elemanı Personel Alımı

Kamuya En az İlköğretim Mezunu 41 Meslek Elemanı Personel Alımı

Beldiye Başkanlığı tarafından meslek elemanı ile ilköğretim mezunu temizlik personeli alımları başladı. Başvuru kılavuzunda tam 41 kişilik kontenjan ile başvuru şartları yayımlandı.

Sarıyer Belediyesi tarafından 41 yeni işçi alımı yapılacak. Başvuru kılavuzu ile birlikte tüm detaylar belirlenmiş oldu.

Başvurular Başvuru Formu ile 1 adet vesikalık fotoğraf teslim edilerek yapılacaktır. Başvuru işlemleri 19 Temmuz 2023 tarihinde başlayıp 21 Temmuz 2023 tarihinde sona erecektir.

Kontenjan, Unvan ve Şartlar

2 Elektrikçi alımı için Meslek Liselerinden Alınan Ustalık Belgesi, 25‐40 Yaş Aralığı Erkek Adaylar, İlk Öğretim Mezunu veya Üzeri olmak.

3 Boyacı Cilacı alımı için MYK Belgesi Meslek Liselerinden Alınan Yapı ve Dekorasyon Ustalık Belgesi, 25‐40 Yaş Aralığı Erkek Adaylar, İlk Öğretim Mezunu veya Üzeri olmak.

Kaynakçı alımı için Meslek Liselerinden Alınan Ustalık Belgesi, 25‐40 Yaş Aralığı Erkek Adaylar, İlk Öğretim Mezunu veya Üzeri olmak.

2 Marangoz alımı için Meslek Liselerinden Alınan Ustalık Belgesi, 25‐45 Yaş Aralığı Erkek Adaylar, İlk Öğretim Mezunu veya Üzeri olmak.

3 Ağaç Kesme Boyla alımı için Ağaç Kesme ve Boylama Belgesi veya Bahçıvanlık Belgesi, 25‐40 Yaş Aralığı Erkek Adaylar, İlk Öğretim Mezunu veya Üzeri olmak.

5 Bahçıvan alımı için Bahçıvanlık Belgesi, 25‐40 Yaş Aralığı Erkek Adaylar, İlk Öğretim Mezunu veya Üzeri olmak.

8 Park Temizlik Görevlisi alımı için 25‐40 Yaş Aralığı Erkek Adaylar, İlk Öğretim Mezunu veya Üzeri olmak.

3 Garson alımı için Hijyen eğitimi almış olmak, Askerliğini yapmış. 22‐30 Yaş Aralığı Erkek Adaylar, Orta Öğretim (Lise) Mezunu ve Üzeri olmak.

Tonmayster alımı için Görüntü ve Ses Sistemleri Kalfalık Belgesi yada İlgili Bölümlerden Mezun Olmak, 20‐45 Yaş Aralığı Erkek Adaylar, Lise veya Ön Lisan Mezunu olmak.

Otopark Görevlisi alımı için İşletmeler ve İşyerlerinin (Vale) yürütülmesine ilişkin yönetmelik ile valelere mesleki yeterlilik kurumunun (MYK) hazırladığı mesleki yeterlilik belgesine sahip olma, 20‐45 Yaş Aralığı Erkek Adaylar, En Az Ortaokul Mezunu olmak.

12 Temizlik Görevlisi alımı için Temizlik ile ilgili mesleki ve yeterlilik belgesine sahip, Belediye Hizmet binası ile ek hizmet binalarında tüm temizlik, ikram, ıslak zemin temizliği ile mal ve malzeme taşıma işlerinin yapılması, 20‐45 Yaş Aralığı Adaylar, En Az İlkokul Mezunu olmak.

Başvuru Adresi: Sarıyer Belediyesi İş Kur Birimi olarak açıklandı.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.