Kamuya KPSS Şartsız 130 Daimi Kadro Personel Alımı Yapılacak

Kamuya KPSS Şartsız 130 Daimi Kadro Personel Alımı Yapılacak

2 Unvanda 130 personel alımı için başvuru kılavuzu yayımlandı. Kamuya yapılacak bu alımlar daimi kadroda gerçekleştirilecek olup herhangi bir sınav, KPSS şartı aranmayacaktır.

Fatih Belediye Başkanlığı bünyesinde yer alan iştiraki bünyesinde görevlendirilmek üzere 2 farklı unvanda 130 personel alımı için İlan yayınladı.

Fatih Belediyesi Personel Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

Başvuru kılavuzu personel alımı ilanında yer alan bilgilere göre İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı Emin Personel A.Ş. bünyesinde çalıştırılmak üzere 65 kadro için E sınıfı şoför ve 65 Park ve Bahçe görevlisi alımı gerçekleştirecektir. Başvuruda bulunacak adayalar başvuru formu ve kimlik fotokopisi ile başvurularını yapabileceklerdir.

Başvuru Koşulları Neler?

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar Bakanlar Kurulu tarafından 09/04/2018 tarihli İl Özel İdareleri, Belediyeler ve bağlı kuruluşları ile bunların üyesi olduğu mahalli idare birliklerinin personel çalıştırılmasına ve hizmet götürülmesine ilişkin usul ve esasların 4. Maddesinde belirtilen şartları taşımak.

Başvuru Tarihi ve Yeri

Aday olmak isteyen istekliler başvurularını Aksaray Mah. Yenikapı Kumsalı Sok. No: 104 Fatih/İstanbul Fatih Belediyesi Suser Hizmet Binası Çevre Koruma Müdürlüğü adresine 31 Ağustos 2023 tarihine kadar başvuruda bulunabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.