Kamuya Yeni Kadrolu-Geçici 50 İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Kamuya Yeni Kadrolu-Geçici 50 İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Beylikdüzü Belediyesi 6 farklı unvanda 50 işçi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İstanbul Beylik Düzü Belediyesi Personel A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere 50 işçi alımı tüm detayları.

İstanbul Beylikdüzü Belediyesi 50 İşçi alımı başvuru yapılabilecek kadrolar; 5 Ağır Vasıta şoförü, 5 Kreş Öğretmeni, 20 Beden İşçisi, 5 Güvenlik Görevlisi (Silahlı Silahsız), 5 İş Makinası Operatörü ve 10 Süpürgeci (Temizlik işçisi) alımı gerçekleştirilecektir.

Beylikdüzü Belediyesi 50 İşçi Alımı Başvuru Şartları Neler?

Ağır Vasıta Şoförü; Erkek olmak, 50 Yaşını geçmemiş olmak, E ve D sürücü belge sahibi olmak, SRC ve Psikoteknik belge sahibi olmak, en az 10 yıllık ağır vasıta tecrübe sahibi olmak gerekiyor.

Kreş Öğretmeni; İlgili bölümden lisans düzeyinde mezun olmak, 40 yaşını geçmemiş olmak, Tecrübeli olmak, Emekli olmamak, 4-5 Yaş grubunda çalışabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak gerekiyor.

Süpürgeci ve Beden İşçisi; En az ilkokul mezunu olmak, 45 yaşını geçmemiş olmak, Esnek çalışma ve vardiyalı çalışabilecek, Erkek adayların Askerlikle ilişiği olmamak Beylikdüzünde ikamet ediyor olmak, herhangi bir sağlık sorunu olmamak gerekiyor.

Güvenlik Görevlisi; Erkek adaylarda en az 1,80 m boyunda en fazla 80 kg Kadın adaylarda 1,68 metre boyunda en fazla 65 kg ağırlığında olmak, 35 Yaşını geçmemiş olmak ve geçerli güvenlik kartına sahip olmak gerekiyor.

İş Makinası Operatörü; 40 Yaşını geçmemiş olmak, İş makinası operatörü belge sahibi olmak, G sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

Beylikdüzü Belediyesi İşçi Alımı Başvuruda İstenilen Belgeler Neler?

Beylikdüzü Belediyesi 50 işçi alımı için adaylar başvuruda herhangi bir belge talep edilmeyecektir. Güvenlik görevlisi için geçerli Güvenlik kimlik kartı belgesi istenilecektir.

50 İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Gerçekleştirilecek?

Adaylar başvuru şartlarını taşıdıkları bölümler için başvurularını elektronik ortamda 31 Ağustos 2023 tarihine kadar elektronik ortamda gerçekleştirebileceklerdir. Adaylar özgeçmişlerini aşağıdaki kılavuzda yer alan e-posta adresine göndererek başvuruda bulunabileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.