Kaymakamlık SYDV En az Okur Yazar İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Kaymakamlık SYDV En az Okur Yazar İşçi Alımı Başvuruları Başladı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Maltepe Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında çalıştırılmak üzere geçici işçi alımı gerçekleştirilecektir. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İşçi alımı başvuru sürecini haberimizde bulabilirsiniz.

Maltepe Kaymakamlığı Sosyal yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 1 Proje Koordinatör Personel İşçisi, 1 Eğitici İşçi ve 1 Temizlik işçi personeli olmak üzere 3 geçici işçi alımı gerçekleştirecektir.

Aile Bakanlığı Maltepe Kaymakamlığı SYDV İşçi Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?
İstanbul Maltepe Kaymakamlığı bünyesinde bulunana Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı İşçi alımı başvuru şartları;

Proje Koordinatörü ve Eğitici Alımı; Üniversitelerin Eğitin Fakülteleri Formasyon almış olmak kaydıyla Fen edebiyat Fakültelerinin Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyoloji, Çocuk Gelişimi, Sosyal Hizmet alanlarından 4 yıllık lisans düzeyinde mezunu olmak, 18 ile 40 yaş aralığında olmak, KPSS P3 puanı en az 60 ve üzerinde olmak Başvuru Kılavuzunda belirtilen suçlardan suçlu bulunmamış olmak, Maltepe ilçesinde ikamet eden ve Sosyal becerisi yüksek adayların başvuruları kabul edilecektir.

Temizlik Görevlisi Alımı; En az okuryazar olmak, görev yapmasına engel sağlık sorunu olmamak, benzer iş tecrübesi olan gönüllü çalışmalarda görev almış olan adaylar tercih nedeni olacaktır.

Maltepe SYDV İşçi Alımı Başvuru Belgeleri Neler?

İstanbul Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Bünyesinde görev almak isteyen gerekli başvuru şartlarını taşıyan adaylar iş başvuruları için istenilen belgeler; Özgeçmiş, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 1 fotoğraf, Tarihçeli İkametgah belgesi, Diploma veya mezuniyet belge aslı ve e devlet çıktısı, Adli sicil kaydı, Çalışmasında engel olmadığına dair aile hekim raporu, İş deneyimi varsa belgesi ile birlikte başvuruda bulunabileceklerdir.

SYDV İşçi Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak?

Gerekli Başvuru şartlarını taşıyan adaylar istenilen başvuru belgeleri ile birlikte başvurularını bizzat iş başvuru kılavuz adresinde yer alan adrese başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Son başvuru tarihi olan 04 Eylül 2023 tarihi saat 17:00 dan sonra yapılacak başvurular geçersiz kabul edilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.